حجم ویدیو: 7.17M | مدت زمان ویدیو: 00:01:06

به گزارش گروه حوادث رکنا، دوربین‌های کنترل ترافیک در یکی از اتوبان‌های شلوغ آفریقای جنوبی تصادف بزرگی را که یک اتوبوس مقصر آن بود، ضبط کردند.

در این ویدئو مشاهده خواهید کرد که این اتوبوس چگونه مسیر اتوبان را به سمت عقب طی می‌کند و یکی یکی با خودرو‌های در حال حرکت در این اتوبان برخورد می‌کند.

این حادثه در حالی به وقوع پیوست که راننده اتوبوس برای کمک به خودرویی که کنار جاده پارک شده و نیاز به تعمیر داشت از اتوبوس خارج شده بود، اما فراموش کرده بود که ترمز دستی را بکشد.

بر اثر این سهل‌انگاری راننده فراموش‌کار اتوبوس در حالی که مسافران داخل آن نشسته بودند شروع به حرکت کرد، اما بر خلاف مسیر اصلی، چون جاده شیب داشت به صورت دنده عقب بزرگراه را طی کرد و در طول مسیر خود یکی یکی با خودرو‌ها برخورد می‌کرد.

در این مسیر و در لحظه وقوع این حادثه بعضی از خودرو‌ها با تغییر مسیر خود را نجات دادند، اما بعضی‌ها هم راه فراری نداشتند و قربانی بی‌احتیاطی راننده اتوبوس شدند.

در نهایت اتوبوس با مانع وسط جاده برخورد کرد و در نهایت ایستاد. از میزان خسارت و تعداد قربانی‌ها خبری گزارش نشده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟