حجم ویدیو: 2.32M | مدت زمان ویدیو: 00:00:19

به گزارش گروه حوادث رکنا، هوشیاری ماموران ایستگاه قطار، در یکی از ایستگاه‌های قطار هند مانع از خودکشی یک زن شد. این زن که با ورود به محدوده ریل این ایستگاه، قصد داشت با ایستادن در مقابل قطار در حال حرکت دست به خودکشی بزند با هوشیاری ماموران این ایستگاه قطار ناکام ماند. این حادثه در ایستگاه قطار ویدیشا واقع در منطقه مادهیا پرادش هند رخ داد.

در ویدئویی که توسط دوربین مداربسته در این ایستگاه ضبط شده لحظه وقوع این حادثه به تصویر کشیده شده است. در ابتدای این ویدئو، این زن در حال ورود به محدوده ریل این ایستگاه دیده می‌شود که به آرامی در حال قدم زدن به سمت قطار در حال ورود به ایستگاه است. لحظاتی بعد دو مامور که متوجه نقشه این زن برای خودکشی شده‌اند بلافاصله تلاش خود را برای نجات او آغاز می‌کنند. در ادامه این ویدئو، یکی از ماموران در حال دویدن به سمت این زن روی سکوی ایستگاه دیده می‌شود و مامور دیگر نیز که وارد محدوده ریل شده تلاش می‌کند مانع پیشروی او شود.

در ادامه ماموران توانستند این زن را از مقابل قطار به کنار سکو منتقل کرده و مانع خودکشی او شوند. این در حالی است که هنوز مشخص نیست چرا این زن تصمیم گرفته به زندگی خود پایان دهد.

گفتنی است؛ نجات این زن لحظاتی پیش از خودکشی در این ایستگاه قطار در هند در حالی خبرساز می‌شود که چند روز پیش نیز دو مامور پلیس هندوستانی موفق شده بودند جان یک مرد میانسال را که در حال خودکشی در خانه‌اش بود نجات دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟