به گزارش رکنا، فرمانده پلیس راه تکاب - شاهین‌دژ گفت: بر اثر تصادف ۲ دستگاه موتورسیکلت در یکی از محورهای روستایی این شهرستان هر ۲ سرنشین این وسایل نقلیه کشته شدند.

سروان بابک رضانژاد روز جمعه افزود: این سانحه صبح امروز در ۳۴ کیلومتری تکاب و در ابتدای روستای «چراغ‌تپه سفلی» از توابع بخش تخت سلیمان روی داد.

وی بیان کرد: راکبان این موتورسیکلت‌ها با بی‌احتیاطی و سرعت غیرمجاز در این محور روستایی در حال تردد بودند که تجاوز به چپ یکی از آنها موجب برخورد شدید این موتورسیکلت‌ها از روبرو با یکدیگر شد.

وی با بیان اینکه این راکبان موتورسیکلت‌ها فاقد گواهینامه بوده و هنگام تردد در جاده کلاه ایمنی نداشتند، اظهار داشت: کشته‌شدگان این سانحه جاده‌ای ۲ جوان بیست ساله از اهالی روستاهای «چراغ‌تپه سفلی» و «گوله‌گوله» تکاب هستند که یکی از آنها بر اثر شدت جراحات وارده در دم کشته شد و یکی دیگر پس از انتقال به بیمارستان جان باخت.

سروان رضانژاد افزود: رانندگان خودروها و وسایل نقلیه از جمله موتورسیکلت‌سواران هنگام تردد در محورهای بین شهری و روستایی تکاب نکات ایمنی را رعایت کرده و با سرعت مطمئنه حرکت کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟