به گزارش رکنا،  جانشین پلیس راه استان زنجان گفت: بر اثر وقوع سانحه رانندگی در آزاد راه زنجان - قزوین، یک تن کشته و چهار نفر نیز مصدوم و راهی بیمارستان شدند.

سرهنگ محمدعلی عظیمی روز چهارشنبه افزود: این حادثه رانندگی منجر به فوت، جرح و خسارت، حوالی ساعت ۱۲ سه شنبه شب و در کیلومتر ۵۵ خط جنوبی این مسیر ارتباطی اتفاق افتاد.

وی اظهار داشت: پس از برخورد ۲ دستگاه خودروی سواری پراید و سمند، رانندگان و سرنشینان از خودروهای خود پیاده شده و در این حین یک دستگاه خودروی سواری پراید، سر رسیده و با آنها برخورد می‌کند که بر اثر آن یکی از سرنشینان ۲ خودروی سانحه دیده فوت کرده و سه نفر دیگر نیز مصدوم و راهی بیمارستان می شوند.

عظیمی، علت وقوع این سانحه رانندگی را عدم توجه به جلو از سوی رانندگان و نقض ماده چهار از سوی عابر پیاده، اعلام کرد و افزود: رانندگان این خودروهای سواری و عابر پیاده به صورت ۵۰ - ۵۰ مقصر در این حادثه شناخته شدند.

وی اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت اخیر هفت فقره تصادف منجر به جرح در مسیرهای ارتباطی مختلف این استان اتفاق افتاد که بر اثر آن ۱۲ نفر مصدوم شده و به منظور مداوا و درمان به مراکز درمانی این استان منتقل شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟