به گزارش رکنا،  فرمانده انتظامی مراغه گفت: برخورد یک دستگاه خودروی سمند با خودروی پراید در داخل شهر یک کشته و یک مصدوم برجا گذاشت.

سرهنگ رضا اصلانی‌فر روز چهارشنبه  افزود: در پی گزارش مردمی به سامانه ۱۱۰ پلیس مبنی بر وقوع سانحه رانندگی و واژگونی یک دستگاه خودروی سمند در ورودی شهرک گلشهر، ماموران پلیس و راهور به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: براساس مشاهدات پلیس، در این حادثه یک دستگاه خودروی سورای سمند با یک دستگاه خودروی سواری پراید که در کنار خیابان پارک شده بود، برخورد کرده و واژگون شده بود.

اصلانی‌فر اضافه کرد: ۲ مصدوم این حادثه برای درمان به بیمارستان انتقال یافتند که سرنشین خودروی سمند به دلیل شدت جراحات وارده جان باخت و راننده این خودرو نیز تحت مداواست.

وی گفت: براساس نظر کارشناسی پلیس راهور، علت بروز این حادثه، عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه و تجاوز از سرعت مطمئنه و مجاز بوده است.

وی افزود: شهروندان در هنگام تردد با خودرو، با رعایت قوانین رانندگی و عدم تجاوز از سرعت مجاز، از بروز حوادث ترافیکی پیشگیری کنند.

شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟