حجم ویدیو: 6.28M | مدت زمان ویدیو: 00:01:00

 این یوفو که در آسمان شهر «سینسیناتی» ایالت اوهایو پرواز می‌کرد توجه ساکنان محلی را به خود جلب کرد. ویدئویی که توسط یکی از شاهدان عینی و با تلفن همراه تهیه شده است این یوفو را در حالی که چراغ‌های آن در آسمان کاملاً قابل مشاهده است نشان می‌دهد. در ویدئوی منتشرشده این یوفو در حالی که بر فراز یک منطقه جنگلی در آسمان شناور است دیده می‌شود. لحظاتی بعد ناگهان چراغ‌های این شی پرنده ناشناس خاموش و یوفو ناپدید شد.

ساکنان محلی که با دیدن یوفو دچار حیرت شده بودند با تلفن‌های همراه خود اقدام به تهیه فیلم و عکس از آن کردند و تعدادی از آنها را در شبکه‌های اجتماعی از جمله توئیتر به اشتراک گذاشتند. یکی از کاربران این ویدئو را با کپشن "رویت چراغ‌هایی عجیب که احتمالاً یک یوفو بود در ساعت ۹.۲۰ دقیقه تاریخ ۳ آگوست در آسمان شهر سینسیناتی" در توئیتر منتشر کرد.

همچنین یکی از این ویدئو‌ها پس از انتشار در توئیتر در کانال یوتیوب نظریه‌پردازان توطئه با نام MrMBB۳۳۳ نیز منتشر شد. انتشار این ویدئو با واکنش کاربران همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: "این یک یوفوی مثلثی شکل بود. بار‌ها این یوفو در آسمان دیده شده است."برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟