غلامعلی رفعت مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی زابل گفت: در ساانحه اول در پی برخورد یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ با یک دستگاه سواری پراید در شهرستان زابل بلوار شهید میر حسینی ۹ نفر مصدوم شدند.

رفعت افزود: پس از وقوع این حادثه واعلام موضوع به مرکز پیام فوریت‌های پزشکی زابل، بلافاصله دو تیم امدادی از پایگاه‌های اورژانس شهری دو و یک زابل به محل حادثه اعزام شدند اولین تیم در مدت زمان کمتر از ۵دقیقه بر بالین مصدومین حاضر و بلافاصله اقدامات درمانی اولیه را آغاز کردند.

وی ادامه داد: ۹ مصدوم این حادثه بصورت سرپایی در محل حادثه از خدمات فوریت‌های پزشکی بهره‌مند شدند و علیرغم توصیه پرسنل اورژانس از رفتن به بیمارستان خودداری کردند.

تصادف در محور زابل به هامون ۴ مصدوم و ۱ کشته برجای گذاشت

رفعت همچنین از سانحه دوم رانندگی در همین محور خبرداد و گفت: در پی برخورد یک دستگاه سواری پراید با یک دستگاه موتور سیکلت در محور زابل به هامون روستای لوتک ۴نفر مصدوم و ۱ نفر فوت شد.

مدیرمرکز حوادث وفوریت های پزشکی زابل افزود: پس از وقوع این حادثه واعلام موضوع مقارن با ساعت ۲۱:۰۹ به مرکز پیام فوریت‌های پزشکی زابل، بلافاصله دو تیم امدادی از پایگاه‌های اورژانس جاده‌ای لوتک و رامشار به محل حادثه اعزام شدند.

۴ نفر مصدوم این حادثه پس از دریافت اقدامات درمانی لازم جهت ادامه درمان به بیمارستان امیرالمؤمنین علی زابل منتقل شدند و ۱ نفر هم قبل از رسیدن آمبولانس فوت شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟