به گزارش رکنا، سرهنگ "غلامرضا هاشمی زاده" با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی تماس تلفنی شهروندی با مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر غرق شدن مردی به همراه 2 فرزندش در سد روستای "کهنک" بلافاصله ماموران به محل اعزام شدند.

وی افزود: ماموران در محل با خانمی مواجه شدند که عنوان کرد به همراه همسر و 2 فرزند (دختر و پسرش) برای استراحت به این محل آمده بودند و پدر خانواده به منظور تفریح و سرگرمی فرزندانش را از حفاظ سد عبور داد.

این مقام انتظامی عنوان کرد: بنابر گفته های این خانم، به دلیل لغزنده بودن دیواره کناره سد هر 2 فرزندش به داخل سد سرخورده و همسرش برای بیرون آوردن آن ها به داخل آب رفت اما هر 3 نفر به دلیل عمق زیاد و شدت موج آب غرق شده و جان خود را از دست دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان اردستان با بیان اینکه با همکاری ماموران، عوامل آتش نشانی و تیم های غواص در محل حضور یافتند که تلاش آن ها برای یافتن اجساد غرق شدگان در حال انجام است، به کسانی که برای تفریح و استراحت به حاشیه سدها و حاشیه رودخانه ها می روند هشدار داد و گفت: به شهروندان توصیه می کنیم در همه حال مراقب فرزندان خود باشند و هنگام سپری کردن اوقات فراغت جوانب احتیاط را به کار بسته تا چنین حوادث ناگواری برای آن ها پیش نیاید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟