حجم ویدیو: 3.15M | مدت زمان ویدیو: 00:00:29

ویدئویی که والدین یک کودک ۲ ساله اندونزیایی را در حال خندیدن و تهیه فیلم از پسرشان حین سیگار کشیدن او نشان می‌دهد به ویدئویی داغ در شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده است. این ویدئو این پسر را در حالی که روی یک نیمکت نشسته و مشغول کشیدن سیگار است نشان می‌دهد.

در این ویدئو صدای خنده پدر این کودک پس از آنکه پسرش دود سیگار را از دهانش خارج می‌کند شنیده می‌شود. این ویدئو ابتدا در توئیتر و با کپشن "کودک سیگار می‌کشد و فضایی خنده‌دار ایجاد می‌کند" به اشتراک گذاشته شد اما بلافاصله تبدیل به ویدئویی داغ در سایر شبکه های اجتماعی شد.

این نخستین بار نیست که ویدئوی سیگار کشیدن یک کودک اندونزیایی به ویدئویی داغ در شبکه‌های اجتماعی تبدیل می‌شود. سال گذشته نیز «راپی آناندا پامونگ کاس» کودک ۲ ساله اهل سونکابومی اندونزی که گفته می‌شد روزانه ۴۰ نخ سیگار مصرف می‌کند خبرساز شد. این کودک ابتدا کشیدن سیگار را با استفاده از فیلتر سیگار آغاز کرد، اما پس از مدتی به سیگار کشیدن اعتیاد پیدا کرد. بنا به ادعای مادر کودک، او مجبور بود روزانه ۲ پاکت سیگار برای پسرش تهیه کند. این کودک حین خوردن قهوه و کیک سیگار می‌کشید.

گفتنی است؛ یک ماه نیز ویدئویی که یک زوج اسپانیایی کودک ۱۱ ماهه خود را کشیدن سیگار وادار می‌کردند خبرساز شده بود. پس از انتشار گسترده این ویدئو مادر این کودک مجبور به عذرخواهی شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید

آیا این خبر مفید بود؟