تانکر-تبریز

 حوالی ساعت 22 دیشب با گزارش وقوع آتش سوزی دو دستگاه خودرو سواری و دو دستگاه تانکر حامل سوخت بنزین در گاراژی در جاده تبریز _ صوفیان، آتش نشانان سه ایستگاه عملیاتی13، 1، 2،16،3 به سرعت به محل حادثه اعزام شدند.

محمد قلیزاده مدیر عامل سازمان آتش نشانی تبریز با اشاره به حضور سریع تیم های عملیاتی در این باره اظهار داشت؛ به هنگام حضور آتش نشانان ، دو دستگاه خودرو سواری پژو و تانکر سوخت طعمه حریق شده بود که زبانه کشیدن شعله های آتش در مجاورت تانکر حامل سوخت بنزین حکایت از رخ داد بزرگترین و فاجعه آمیز ترین حادثه را می داد.

وی افزود: آتش نشانان با حفظ و رعایت اصول اطفاء حریق در آتش سوزی مخازن مایعات قابل اشتعال، گروهی عملیات ممانعت از انفجار مخازن را با سرد کردن تانکر در پیش گرفته و گروهی دیگر نیز اطفاء حریق را پیش گرفتند.

محمد قلیزاده در مورد خسارات آتش سوزی این حادثه بیان داشت؛ در اثر وقوع این آتش سوزی دو دستگاه خودرو سواری ، کابین و قسمتی هایی از دو دستگاه تریلی تانکر و همچنین قسمتی از تریلی کانتینر مجاور تانکر طعمه حریق شده بودند.

وی خاطر نشان ساخت؛ به گفته شاهدین حادثه، دو تن نیز دچار صدمات جانی شده بودند که قبل از رسیدن آتش نشانان به اورژانس منتقل شده بودند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟