حجم ویدیو: 3.61M | مدت زمان ویدیو: 00:00:35

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه حمله یک خرس قهوه‌ای به سالن غذاخوری یک کارخانه در یکی از مناطق روسیه را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو که توسط یکی از شاهدان عینی و با تلفن همراه تهیه شده است مشاهده می‌شود در حالی که این خرس غول‌پیکر در مقابل پنجره ایستاده است تلاش می‌کند وارد ساختمان شود.
کارگران کارخانه برای نجات جان خود با استفاده از کپسول آتش نشانی موفق به فراری دادن این خرس شدند. این ویدئو نشان می‌دهد که پس از اسپری مایع کپسول آتش نشانی این خرس پا به فرار می‌گذارد و از محوطه ساختمان کراخانه دور می‌شود. ظاهرا این خرس برای تهیه غذا به این منطقه صنعتی وارد شده بود. این اتفاق در شهر " کامچاتکا" واقع در شرق روسیه رخ داد.
ورود این خرس قهوه‌ای غول پیکر به این منطقه صنعتی روسیه در حالی خبرساز می‌شود که چند روز پیش نیز ویدئوی ورود یک خرس قهوه‌ای به یک فرودگاه محلی در همین شهر خبرساز شده بود. پس از دریافت گزارش‌هایی مبنی بر رویت یک خرس قهوه‌ای غول پیکر در این فرودگاه ماموران حیات وحش مسلح جستجو‌های خود را برای یافتن این خرس آغاز کردند، اما موفق به شکار این جانور نشدند. هزاران خرس در شبه جزیره آتشفشانی و یخچالی کامچاتسکیی زندگی می‌کنند.
در تابستان و در دو حادثه جداگانه دو مرد بومی بر اثر حمله خرس‌های قهوه‌ای جان خود را از دست داده بودند. یکی از قربانیان یک ماهیگیر بود که جان خود را از دست داد. قربانی دیگر کارگر یک کارخانه فولاد بود که حین قدم زدن در جنگل مورد حمله خرس قرار گرفت و جان باخت.
گفتنی است؛ پرسه این خرس قهوه‌ای در شهر پتروپاولوفسک-کامچاتسکیی روسیه در حالی گزارش شده است که این شهر حدود ۱۸۰۰۰۰ نفر جمعیت دارد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟