به گزارش گروه حوادث رکنا ، سرهنگ نادر رحمانی اظهار داشت: بر اساس تجزیه تحلیل آمار‌ها در جاده‌های برون‌شهری طی شبانه روز گذشته ۲۸ نفر کشته و ۲۹۸ نفر مجروح شدند. همچنین در درون شهر‌ها نیز هشت تن کشته و ۳۸۲ تن مجروح شدند.
به گفته وی بیشترین علل رخ داده حوادث رانندگی در این مدت عدم توجه به جلو با سهم ۳۱ درصدی بوده است.
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا به مهمترین تصادفات شبانه روز گذشته اشاره کرد و گفت: در پی واژگونی یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ در شهر قم ۲ تن کشته شدند که علت این حادثه در دست بررسی است.
وی افزود: همچنین حوالی ساعت ۱۶ و ۴۰ دقیقه روز گذشته در کیلومتر ۹۱ محور اسدیه نخواب فرعی دره چرم استان خراسان جنوبی در پی واژگونی یک دستگاه وانت پیکان ۷ نفر مجروح شدند که به علت این حادثه تخطی از سرعت مطمئنه بوده است.
رحمانی گفت: همچنین حوالی ساعت ۵۰ دقیقه بامداد یکشنبه در کیلومتر ۱۵ محور هراز در استان مازندران در پی تخطی از سرعت مطمئنه یک دستگاه وانت نیسان و برخورد آن با اتوبوس مان یک تن مجروح شدند.
وی از حریق یک دستگاه اتوبوس در کیلومتر ۴۰ محور بردسکن سبزوار در استان خراسان رضوی خبر داد و گفت: این حادثه که ساعت ۴:۳۰ بامداد یکشنبه به دلیل نقص فنی رخ داد بدون تلفات بود و کشته و مجروح نداشت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟