به گزارش گروه حوادث رکنا ، سرهنگ نصرالله بیگلری اظهار کرد: در پی اعلام مرکز پیام فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع تصادف جرحی و برخورد یک دستگاه کامیون «خاور بنز» با عابر پیاده در محور قدیم «قزوین – رشت» نرسیده به «تونل شیرین سو» در بخش «کوهگیر» بلافاصله مأموران انتظامی و پلیس‌راه برای بررسی موضوع در محل اعلامی حاضر شدند.
وی ادامه داد: طی بررسی موضوع در محل حادثه مشخص شد فرد مصدوم که نوجوان 11 ساله بود حین انتقال به بیمارستان توسط عوامل اورژانس در مسیر به‌دلیل شدت جراحات وارده متأسفانه فوت کرد.
رئیس پلیس‌راه استان در پایان عنوان کرد: کارشناسان علت وقوع حادثه را عدم توجه به جلو از سوی راننده کامیون عنوان کردند.
بیگلری گفت: همچنین در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره سانحه رانندگی در لاین شمالی آزادراه «قزوین – زنجان» بعد از «ضیاءآباد» بلافاصله مأموران انتظامی و پلیس‌راه به محل موردنظر اعزام شدند.
وی افزود: با حضور مأموران مشخص شد یک دستگاه خودروی پژو 405 پس از سقوط از پل واژگون و راننده خودرو به علت شدت ضربات وارده در دم فوت و سرنشین خودرو مصدوم و توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی اعزام شده است.
رئیس پلیس‌راه استان قزوین تصریح کرد: کارشناسان پلیس‌راه علت این تصادف را عدم توجه به جلو راننده خودرو پژو 405 ناشی از خستگی و خواب‌آلودگی اعلام کردند.
بیگلری در پایان از رانندگان خواست: هنگام خستگی و خواب‌آلودگی ضمن خودداری از رانندگی با هدایت خودرو به پارکینگ مناسب و عدم توقف در لاین اضطراری در آزادراه‌ها و یا شانه خاکی، پس از استراحت کافی به مسیر خود ادامه و سلامتی خود و دیگران را به خطر نیندازند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟