به گزارش رکنا به نقل از روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی سازمان اورژانس کشور مستقر در مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد، جلال پوران فرد عنوان کرد: ساعت۱۸:۳۵دقیقه روز جمعه ۱۷ خرداد ۹۸درمحور یاسوج به دهدشت دراثر واژگونی یکدستگاه خودروی سواری پژو پارس در نزدیکی منطقه سرفاریاب ومحدوده پیچ های آب حیات متاسفانه ۸ نفر جان باختندکه ۳نفراز قربانیان حادثه کودک هستند.
مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد؛ ۳دستگاه آمبولانس اورژانس و یکدستگاه آمبولانس هلال احمر برای امدادرسانی به محل اعزام شدند.
وی بابیان اینکه ۷ نفر بعلت شدت جراحات در دم جان باختند افزود ۲ نفر مصدوم حادثه نیز به مراکز درمانی دهدشت انتقال داده شدند که وضعیت آنها مطلوب نبود که متاسفانه یک مصدوم دیگر در بیمارستان جان باخت که در مجموع این تصادف ۸ نفر از اعضای یک خانواده فوت و یک نفر مصدوم شد.
گفته می شود جان باختگان حادثه اهل روستای طسوج شهرستان چرام وآنگونه که منابع محلی گفتند منتسب به خانواده بابایی هستند.شهرستان چرام از شهرستان‌های گرمسیری استان کهگیلویه و بویراحمد محسوب می شود که با یاسوج مرکز این استان حدود ۲۰۰ کیلومتر فاصله دارد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟