حجم ویدیو: 5.02M | مدت زمان ویدیو: 00:00:48

به گزارش گروه حوادث رکنا ،‌ توریست جوانی که ساختمان محل اقامتش غرق شعله‌های آتش شده بود با رساندن خود به لبه بیرونی ساختمان به طور معجزه‌آسایی نجات یافت. این مرد جوان پس از آنکه اتاقش با آتش محاصره شد تصمیم گرفت برای نجات جان خود به بیرون از ساختمان رفته و روی لبه بیرونی ساختمان که تنها ۳۰ سانتی متر عرض داشت قرار گیرد.
ویدئویی که توسط شاهدان عینی و با تلفن همراه تهیه شده است این جوان را در حالی که در موقعیتی خطرناک قرار گرفته است نشان می‌دهد. در این ویدئو در حالی که شعله‌های آتش از اتاق این جوان در طبقه سوم این ساختمان بیرون زده است، او در حالی که در کف لبه بیرونی دراز کشیده است دیده می‌شود. لحظاتی بعد آتشنشانان در محل آتش‌سوزی حاضر شدند و با خاموش کردن آتش توانستند جان این جوان را نجات دهند. پس از خاموش شدن آتش این مرد جوان با استفاده از یک جرثقیل توسط آتشنشانان به پایین منتقل شد.
شاهدان عینی که از نزدیک نظاره‌گر تلاش آتشنشانان بودند، پس از عملیات موفقیت‌آمیز خاموش کردن آتش و نجات جان این مرد با دست زدن آتشنشانان را مورد تشویق قرار دادند. توریست جوان در حالی که دچار وحشت شده بود به شدت می‌لرزید. اورژانس پزشکی از او درخواست کرد به بیمارستان منتقل شود، اما او درخواست پرسنل اورژانس را رد کرد. این حادثه روز چهارشنبه و در منطقه Appio Latino شهر رم ایتالیا رخ داد.
گفتنی است؛ نجات جان این جوان توسط آتشنشانان ایتالیایی در حالی خبرساز می‌شود که چند هفته پیش نیز در حادثه‌ای مشابه در چین یک اپراتور ۱۹ ساله جرثقیل توانست بود جان ده‌ها شهروند چینی را که در حادثه آتش سوزی یک آپارتمان گرفتار شده بودند، نجات دهد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟