به گزارش گروه حوادث رکنا ، سرهنگ مسعود تقدیسی لاریجانی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران در گفتگو با خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، از برخورد دو خودروی پراید با یک کشته و یک مصدوم در یکی از محور‌های شهرستان ساری خبر داد.
وی گفت: صبح امروز در پی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در محور ساری به جویبار، بلافاصله ماموران کلانتری ۱۳ ساری به محل حادثه اعزام شدند.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران، افزود: در این حادثه که بر اثر برخورد ۲ خودروی پراید به وقوع پیوست، راننده و سرنشین یکی از این خودرو‌ها به شدت مجروح شدند.
سرهنگ تقدیسی گفت: راننده یکی از این خودرو‌ها در محل حادثه جان باخت و سرنشین آن به علت جراحات و صدمات وارده توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل شد.
وی با بیان اینکه علت حادثه در دست بررسی است، افزود: یکی از عوامل اصلی بروز حوادث رانندگی و تلفات ناشی از آن تخطی از سرعت مطمئنه و توجه نداشتن به جلو است.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران به رانندگان، توصیه کرد: با رعایت قوانین و مقرارات راهنمایی و رانندگی، پرهیز از عجله و شتاب و رعایت حق تقدم عبور، ضمن بالا بردن ضریب ایمنی، فرهنگ اجتماعی خود را به نمایش بگذارند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟