به گزارش رکنا، محمود خلجی گفت:‌ در حدود ساعت 23:30 روز بیست و نهم فروردین ماه،‌ گزارشی از فقدانی پسربچه‌ای 7 ساله به نام محمد سپهر نقدی در یکی از روستاهای شهرستان شازند به مرکز فوریت های پلیس 110 اعلام و بلافاصله تحقیقات تخصصی پلیس برای بررسی این موضوع آغاز شد.
وی افزود: در تحقیقات اولیه از والدین پسربچه خردسال، مشخص شد که با توجه به نزدیکی منزل پدربزرگشان به منزل آنها در روستای محل زندگی شان،‌ آنان گمان می کردند که او به آنجا رفته است و در ساعات پایانی شب متوجه گم شدن او می شوند که بلافاصله موضوع را از طریق تلفن 110 به پلیس گزارش می کنند.
این مقام انتظامی تصریح کرد:‌ از زمان آغاز فقدانی این فرد، تحقیقات تخصصی و گسترده پلیس برای یافتن او آغاز شده است و چندین تیم از کارآگاهان پلیس در حال پیگیری این موضوع هستند.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی در پایان گفت:‌ از شهروندان می خواهیم به خبرهایی که از قول منابع ناشناس در فضای مجازیمنتشر می شود، توجه نکنند و مردم عزیز مطمئن باشند هر گونه اخبار و اطلاعاتی که در یافتن پسر بچه کمک خواهد کرد از طریق پلیس اطلاع رسانی خواهد شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟