حجم ویدیو: 4.72M | مدت زمان ویدیو: 00:00:44

به گزارش گروه حوادث رکنا، راننده یک خودروی ون پس از سقوط این خودرو از ارتفاع ۱۰۰ فوتی (۳۰ متری) صخره‌ای در برایتون انگلیس جانش را از دست داد. پرسنل اورژانس پزشکی این مرد را در ساعت ۶:۳۰ دقیقه صبح در داخل یک خودروی ون نقره‌ای‌رنگ در پایین صخره‌ای در برایتون در نزدیکی یک مدرسه پیدا کردند.

یک مرد محلی که در حال ورزش در کنار ساحل بود ناگهان متوجه این ون شد که از بالای صخره به پایین سقوط کرده بود. او بلافاصله پلیس و اورژانس پزشکی را در جریان این حادثه قرار داد.

این مرد که خواست نامش فاش نشود در گفتگو با Brighton Argus گفت: " صحنه‌ای را که مقابل چشمانم می‌دیدم اصلا نمی‌توانستم باور کنم." یک سخنگوی پلیس محلی انگلیس در این باره گفت: " روز یکشنبه ۱۲ می‌در ساعت ۶.۳۰ پلیس به محل حادثه سقوط یک خودروی ون در پایین صخره‌ای در برایتون انگلیس فرا خوانده شد. پلیس به همراه اورژانس پزشکی با یک آمبولانس در محل حاضر شدند. "

این راننده لحظاتی پس از حضور اورژانس و پلیس در محل حادثه جان خود را از دست داد. بخشی از این جاده تا تکمیل تحقیقات پلیس بسته شد. تحقیقات پلیس در مورد تعیین علت دقیق سقوط این خودرو ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟