این دختر که هنوز هویتش مشخص نشده است و گمان می‌رود بین ۱۸ تا ۲۴ ساله باشد، پس از برق گرفتگی غرق شعله‌های آتش شد و زنده زنده سوخت. این حادثه در دهکده "کوزنتسی" واقع در ۵۰ مایلی مسکو، پایتخت روسیه رخ داد.

یکی از تصاویر وحشتناکی که توسط شاهدان عینی تهیه و منتشر شده است، محل قرار گرفتن ترانسفورماتور برق را در حالی نشان می‌دهد که شعله‌های آتش و دود به هوا بلند شده است. پلیس محلی روسیه تلفن همراه این دختر را در کنار جسد سوخته او پیدا کرد. شاهدان عینی به پلیس گفتند این دختر پس از بالا رفتن از ترانسفورماتور برق دچار برق گرفتگی شده و جانش را از دست داده است.

یکی از شاهدان عینی به نام "ولگا" گفت: "احتمالاً این دختر بی‌تجربه فکر می‌کرد با بالا رفتن از ترانسفورماتور برق در صورتی که با آن تماس پیدا نکند هیچ اتفاق بدی رخ نخواهد داد اما کافی است تا فرد از سازه ترانسفورماتور برق بالا رود و دچار شوک الکتریکی شدید شود."

بنا به گزارش‌های محلی تلاش شاهدان عینی برای منصرف کردن این دختر ناکام ماند. یک سخنگوی پلیس در این باره گفت: "جسد سوخته یک زن در بالای ترانسفورماتور برق پیدا شد. تحقیقات ما در مورد این حادثه ادامه دارد."

پلیس هنوز نتوانسته است هویت این زن جوان را شناسایی کند. به گفته پلیس مشخصات قربانی با افراد مفقودشده در این منطقه همخوانی ندارد. این زن بین ۵ تا ۶ فوت قد داشت. پلیس بر این باور است که این زن جوان اهل مسکو بود که برای گردش و تفریح به این منطقه آمده بود.

گفتنی است؛ روسیه پس از هند در رتبه دوم مرگ و میر ناشی از گرفتن عکس سلفی قرار دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

241297_546

آیا این خبر مفید بود؟