حجم ویدیو: 1.29M | مدت زمان ویدیو: 00:00:11

سقوط یک قطعه آهن از کامیون بر روی شیشه جلوی یک خودروی سواری در یکی از اتوبان‌های چین حادثه‌ای دردناک را رقم زد. در اثر برخورد این قطعه آهن با شیشه جلوی یکی خودروی سواری سرنشین آن جانش را از دست داد.

بنا به گزارش پلیس قربانی پس از برخورد آهن به سرش به بیمارستان منتقل شد، اما پس از ساعاتی جانش را از دست داد. این حادثه روز ۲۶ آوریل در یکی از اتوبان‌های شهر " شی آن "، مرکز استان شان آن شی چین رخ داد.

ویدئویی داش کمی که توسط پلیس منتشر شده است لحظه وقوع این حادثه را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو مشاهده می‌شود یک قطعه آهن بزرگ که از کامیون سقوط کرده در حالی که در هوا سرگردان است روی شیشه جلوی یک خودروی سواری سفید رنگ فرود می‌آید. راننده این خودرو موفق به ترمز موقت یا تغییر مسیر در اتوبان نمی شود و این قطعه آن با شکستن شیشه به سر سرنشین برخورد می کند. این در حالی بود که دقیقا در پشت سر کامیون یک خودروی سواری مشکی رنگ در حال حرکت بود، اما به آن آسیبی وارد نشد. راننده این خودرو با کم کردن سرعت و تغییر مسیر موفق به فرار از این حادثه شد.

بنا به گفته پلیس این قطعه آهن بخشی از بدنه کامیون بوده که ناگهان از آن جدا و به اتوبان پرت شد. پس از این حادثه پلیس چین این کامیون را متوقف و ضمن بازداشت راننده آن تحقیقات از او را آغاز کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟