به گزارش گروه ترجمه رکنا، بنا به گزارش رسانه های فرانسه این مرد 28 ساله به همراه دوستانش در حال شنا در ساحل جزیره رئونیون متعلق به فرانسه در اقیانوس هند بود که مورد حمله کوسه قرار گرفت. این پسر جوان در این حادثه یکی از پاهایش را از دست داد. حادثه در حالی رخ داد که شنا کردن گردشگران در این ناحیه به علت بالا رفتن خطر حمله کوسه ها ممنوع شده بود.

بنا به اعلام یک سایت خبری محلی این شناگر به همراه سه دوست خود در ساحل مشغول شنا بود که مورد حمله کوسه قرار گرفت و یک پایش را از دست داد. دوستان قربانی تلاش کردند تا پای بریده شده قربانی را بازگردانند اما موفق به این کار نشدند. در لحظه وقوع حادثه در حالی که دوستان قربانی دستگاه های ضد کوسه را به مچ پای خود بسته بودند اما قربانی چنین دستگاهی را به همراه نداشت.

بنا به گفته مسئولان محل علائم هشدار نصب شده در آب در صبح روز حادثه از ساحل برداشته شده بود. بنا به گزارش شبکه تلویزیونی BFM TV فرانسه این حادثه که در ساعت 4 بعد از ظهر به وقت محلی رخ داد بیست و چهارمین حادثه در آبهای جزیره رئونیون از سال 2011 به شمار می رود.

بنا به گزارش این شبکه تلویزیونی، مسئولان محلی اخیرا به گردشگران در مورد حضور گاو کوسه ها به دلیل تغییر دمای آب در سواحل این جزیره هشدار داده بودند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟