به گزارش رکنا، در پی تماس اهالی محله خیابان نجات الهی با سامانه 125 و اطلاع رسانی این حادثه، نیروهای عملیات ایستگاه 18، 40 و نجات 14 با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران، ساعت 3 بامداد امروز به سمت خیابان نجات الهی جنوبی، تقاطع خیابان لباف، کوچه علایی حرکت کردند.
امیر هاتفی مدیر منطقه پنج عملیات آتش‌نشانی تهران، در این باره گفت: در یک ساختمان دو طبقه بر اثر نشت گاز شهری و انفجار مهیب، آوار رخ داده و 8 نفر از ساکنین مصدوم و یک نفر در زیر آوار گرفتار شده بود.

نشت گاز1
وی افزود: این حادثه موجب آتش‌سوزی و تخریب ساختمان مجاور و بروز خسارت مالی فراوان به ساختمان‌های اطراف و شکسته شدن شیشه‌های همسایگان دیگر شده بود.
هاتفی تصریح کرد: با رسیدن آتش‌نشانان به محل حادثه گروهی از نیروها به خاموش کردن آتش‌سوزی و گروهی دیگر مشغول خارج کردن هشت مصدوم این حادثه شامل4 مرد و 4 زن شدند.

نشت گاز2
وی با اشاره به مداوای سرپایی سه نفر از آنها به صورت سرپایی افزود: حال عمومی 5 نفر از مصدومان توسط عوامل اورژانس وخیم اعلام شد که همه آنها به مرکز درمانی اعزام شدند.
هاتفی خاطرنشان کرد: همزمان گروه دیگری از آتش‌نشانان پس از ایمن سازی‌های لازم شروع به آوار‌برداری اصولی کردند و پس از جست‌و‌جو در محل حادثه در یکی از اتاق خواب‌ها، بانوی 45 ساله‌ای را در زیر حجم زیادی از آوار یافته و آنها را خارج کردند.

نشت گاز3
وی گفت: با حضور کادر پزشکی اورژانس در محل حادثه، متأسفانه پس از انجام معاینات پزشکی، مرگ بانوی میانسال بر اثر شدت جراحات وارده اعلام شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟