به گزارش گروه ترجمه رکنا، یکی از تلخ ترین آمار مرگ و میر در جهان متعلق به دوربین سلفی گوشی های هوشمند است که سالانه ده ها نفر جان خود را به دلیل استفاده نامناسب از این ویژگی و قابلیت اسمارت فون ها از دست می دهند و یا منجر به مشکلات غیر قابل جبران می شوند که به تازگی یک دختر جوان 15 ساله روسی نیز دچار چنین اتفاقی شد.

دختر 15 ساله روسی که تنها با نام میلنا شناخته شده است، اخیرا زمانیکه در روز تولدش در پشت بام یک ساختمان و در ارتفاع 30 متری از سطح زمین بود، متاسفانه در حین ثبت عکس سلفی تعادلش را از دست می دهد و به سمت زمین سقوط می کند.

بعد از این اتفاق میلنا فورا به بیمارستان منتقل شد و طبق گزارشات انجام شده هم اکنون در کما به سر می برد که این نتیجه تلخ ثبت عکس سلفی در کنار پرتگاه پشت بام ساختمان وی می باشد. حتی یکی از شاهدان ادعا کرد که در حین سقوط وی به سمت زمین، دو مرد دست وی را گرفته بودند که متاسفانه وی به سمت زمین سقوط می کند!

این آمار نیز جالب است بدانید که کشور روسیه بعد از کشور هند، دومین کشوری است مرگ و میر بر اثر عکس سلفی را به خود اختصاص داده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟