کدخبر: 464877 546

رکنا: هواپیمای بوئینگ ۷۶۷ هواپیمایی لهستان به علت باز نشدن چرخ‌هایش مجبور به فرود بدون چرخ در فرودگاه ورشو شد.

حجم ویدیو: 6.07M | مدت زمان ویدیو: 00:00:59

هواپیمای بوئینگ ۷۶۷ متعلق به هواپیمایی لهستان به دلیل باز نشدن چرخ‌ها در هنگام فرود، مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه ورشو شد.
کارشناسان سوانح هوایی در بررسی‌های اولیه نشت مایع هیدرولیک و خالی شدن آن را علت باز نشدن چرخ‌های هواپیما اعلام کردند. خوشبختانه مهارت بالای خلبانان این هواپیما در کنترل آن به هنگام فرود از بروز هرگونه حادثه‌ای جلوگیری کرد. اما بعدا مسئولان سازمان هواپیمایی لهستان اعلام کردند گواهینامه‌ خلبان اول این هواپیما به دلیل اهمال در استفاده از روش ثانویه مبنی بر باز کردن الکتریکی چرخ‌ها ضبط شده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟

هواپیمای بوئینگ ۷۶۷ متعلق به هواپیمایی لهستان به دلیل باز نشدن چرخ‌ها در هنگام فرود، مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه ورشو شد.
کارشناسان سوانح هوایی در بررسی‌های اولیه نشت مایع هیدرولیک و خالی شدن آن را علت باز نشدن چرخ‌های هواپیما اعلام کردند. خوشبختانه مهارت بالای خلبانان این هواپیما در کنترل آن به هنگام فرود از بروز هرگونه حادثه‌ای جلوگیری کرد. اما بعدا مسئولان سازمان هواپیمایی لهستان اعلام کردند گواهینامه‌ خلبان اول این هواپیما به دلیل اهمال در استفاده از روش ثانویه مبنی بر باز کردن الکتریکی چرخ‌ها ضبط شده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها