حجم ویدیو: 6.86M | مدت زمان ویدیو: 00:01:02

به گزارش گروه ترجمه رکنا، اخیرا ویدیویی عجیب و باور نکردنی از روح در صفحات مجازی منتشر شد که توانست با بازدید و واکنش های فراوانی روبرو شود.

خانم منی پیتوسیا 46 ساله ساکن شهرک وان واقع در کانادا است که اخیرا در حالی که دوربین های بیرون در خانه اش روشن بودند، منتظر رسیدن بسته ای بود که باید از طریق پست به او تحویل داده می شد. اما همه چیز طبق معمول نبود و از این رو دوربین برخی هاله ها را ضبط کرده بود که برای پیتوسیا شوکه کننده بود.

وی این گونه گفت: سگ من بطور ناگهانی با شنیدن صدای زنگ خانه شروع به پارس کردن کرد که گویی شخص غریبه ای را دیده است. من نیز منتظر بسته بودم که با صدای سگ و زنگ خانه احساس کردم که پیک رسیده است. با این وجود به بیرون از خانه رفتم اما مامور پست حضور نداشت. با این حال فکر کردم یکی از حیوانات زنگ در را به صدا در آورده اند. سپس زمانی که در حال برگشتن به خانه بودم، ناگهان پیغام فعال شدن قفل در را در تلفن همراه ام مشاهده کردم و سپس شروع به مشاهده فیلم ضبط شده توسط دوربین ها کردم که بسیار شوکه شدم!

سپس خانم پیتوسیا با مشاهده کردن نیمکت داخل حیاط به یاد روانشناس خود افتاد که وی پس از مرگ پدرش به آنجا رفته بود. با این حال وی خاطرات زیادی با پدرش روی آن نیمکت دارد که هر روز مدت زیادی در آن نیمکت با پدرش می نشست و این روح را متعلق به پدرش می داند که در کنار آنها زندگی می کند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟