به گزارش گروه ترجمه رکنا، اخیرا تصاویری عجیب از یک زن عاشق از پرو در صفحات مجازی به شدت منتشر شد و توانست با هزاران بازدید و واکنش های متعدد از جانب کاربران روبرو شود.

خانم جوانی به نام برلیز، از شهر کالائو واقع در پرو، اخیرا به خبرنگاران اعلام کرد که عروسک وی به نام دیزی که این عروسک را به عنوان هدیه ای از مادرش در روز کریسمس دریافت کرده بود، نسبت به او (زن جوان) حسود است و به همین دلیل به کسانی که با وی دوست هستند، آسیب می رساند.

آخرین قربانی این عروسک از زبان برلیز، نامزد وی بود که دیزی رابطه میان آنها را برهم ریخت و اینک آنها از یکدیگر دور هستند. همچنین برلیز گفت، دیزی به صورت خود به خود حرکت می کند، وسایل را به صدا در می آورد و یا حتی باعث شکستن آنها می شود، از این رو برلیز این عروسک را بسیار حسود می داند که همیشه در حال رقابت با او است.

برای مثال، برلیز گفت یک بار پدرش او را در اتاقش در آغوش گرفت که ناگهان چراغ های اتاق خاموش شدند یا حتی گفت که در چند سال گذشته، زمانیکه دخترخاله وی در اتاق برلیز برای خوابیدن حضور یافت، ناگهان به بیرون از اتاق دوید و گفت تعدادی وسایل به صورت او پرتاب شده اند.

به همین دلیل برلیز، شب هنگام، صورت دیزی را به سمت دیوار می چرخاند تا دیزی او را تماشا نکند، اما زمانیکه از خواب بیدار می شد باز هم دیزی به سمت او می چرخید.

این اظهارات عجیب توانستند به شدت باعث شوکه شدن کاربران صفحات مجازی شوند و به مرور با واکنش های متعددی روبرو گشت. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟