به گزارش گروه ترجمه رکنا، یکی از عکاسان بریتانیایی در طی خبری شگفت انگیز و کاملا عجیب از تصاویری رونمایی کرد که موجب تعجب و واکنش کاربران شد.

ویل بوراد لوکاس 35 ساله، یکی از عکاسان شناخته شده و محبوب این روزهای حیات وحش است که اخیرا تصاویری جالب و دیدنی و کاملا واقعی رونمایی ساخت که باعث شوکه کردن تعداد زیادی از کاربران صفحات مجازی گشت. این تصاویر متعلق به یک پلنگ بسیار نایاب در سرتاسر جهان با نام پلنگ سیاه است که مشاهده یکی از آنها کار بسیار سختی است.

با این وجود طبق گزارشات انجام شده، با وجود سیاهی کامل محیط، دوربین آقای بوراد لوکاس با وجود سیاهی و تاریکی شب موفق به انداختن تصاویری جالب و کاملا شفاف از سیاه ترین پلنگ جهان شد.

ویل بوراد لوکاس گفت : من این تصاویر را در ماه گذشته ثبت کردم و معتقد هستم که پلنگ فوق دارای 2 سال سن می باشد.پلنگ های سیاه موجوداتی خاص هستند و با این حال تصاویر بسیار کمی از آنها وجود دارد. اما تنها دلیل اینکه نمی توان این موجودات را مشاهده کرد، این است که تعداد پلنگ های سیاه بسیار کم می باشد. در آفریقا، پلنگ های سیاه بسیار نادر و کم یاب هستندو با این حال تصاویر اندک و بی کیفیتی از آنها ثبت شده است. تا آنجا که من می دانم، این تصاویر تنها تصاویر باکیفیت از پلنگ های سیاه می باشند که تاکنون ثبت شده است.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟