به گزارش گروه حوادث رکنا، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران ساعت 12:30 دقیقه ظهر امروز در پی تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه 125 درجریان یک حادثه شدید رانندگی قرار گرفت که بی درنگ آتش‌نشانان ایستگاه 57 و گروه امداد ونجات 10 را به محل حادثه واقع در بزرگراه بابایی، بعد از لشکرک اعزام کرد.

نجات معجزه آسای دو جوان 18 ساله از حادثه ورود گاردریل به خودرو

به گفته علی هنگامی فرمانده آتش نشانان اعزامی؛ یک دستگاه خودرو سواری در مسیر شرق به غرب بزرگراه بابایی درحال حرکت بود که به دلیل نامعلومی از مسیر اصلی خود خارج شد و به شدت با گاردریل وسط بزرگراه برخورد کرد که موجب فرورفتن سه متر گاردریل به داخل این وسیله نقلیه شد.

وی گفت: راننده و سرنشین نوجوان خودروی تویوتا که هر دو 18 ساله بودند و از ناحیه سر وصورت دچار آسیب دیدگی شده بودند توسط رانندگان خودروهای عبوری از داخل خودرو خارج و برای مداوا تحویل عوامل اورژانس شدند.

نجات معجزه آسای دو جوان 18 ساله از حادثه ورود گاردریل به خودرو

هنگامی افزود: آتش نشانان بی درنگ پس از ایمن سازی محل حادثه با بکارگیری تجهیزات هیدرولیکی و فرز موتوری اقدام به برش گاردریل کرده و سپس آن را ازدرون خودرو خارج کردند.

این فرمانده آتش نشانی اضافه کرد: آتش نشانان پس از انتقال خودرو به حاشیه امن بزرگراه با کمک جرثقیل، محل حادثه برای بررسی علت بروز حادثه به عوامل راهور سپرده شد.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه دراین حادثه هر دوسرنشین خودرو به صورت معجزه آسایی از این حادثه جان سالم بدربرده و آسیب جدی ندیدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟