به گزارش گروه حوادث رکنا، در ساعت 10:08 دقیقه صبح امروز در پی تماس شهروندان با سامانه 125 سازمان آتش نشانی تهران مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری، بلافاصله این ستاد زنگ ایستگاه 129 را به صدادرآورد و آتش نشانان را به محل حادثه دربزرگراه ساوه به تهران، نرسیده به بزرگراه آزادگان اعزام کرد.

146-(2)

قاسم جوازی فرمانده آتش نشانان اعزامی دراین باره ابراز داشت: یک دستگاه خودروی سواری پژوتاکسی(متعلق به اسلامشهر) بنا به دلایل نامعلومی پس از ورود به شانه خاکی حاشیه بزرگراه برروی سقف واژگون شد.

وی اضافه کرد: در جریان این حادثه تمامی سرنشینان این خودرو شامل دونفرزن20و60ساله و دو نفر مرد 35 و 55 ساله(راننده) همگی دچارمصدومیت شدند که قبل از رسیدن آتش نشانان به محل حادثه، توسط شهروندان به بیرون از خودرو انتقال داده شدند.

146-(1)

جوازی افزود: آتش نشانان بلافاصله با ایمن سازی محل و قطع جریان برق خودرو، به یاری مصدومین حادثه دیده، شتافتند و با انتقال مصدومین به مکان امن، پس از رسیدن عوامل اورژانس به محل حادثه، تمامی مجروحان به وسیله دو دستگاه آمبولانس به مراکز درمانی انتقال یافتند.

این فرمانده آتش نشانی اظهار داشت: پس از انجام معاینات اولیه از سوی تکنسین های اورژانس، فوت یکی از سرنشینان که زنی 55 ساله بود، اعلام شد.

جوازی با بیان اینکه علت بروز حادثه توسط کارشناسان راهور اعلام خواهد شد خاطر نشان کرد: آتش نشانان با جلوگیری ازنشت بنزین وتحویل محل به عوامل راهور وانتظامی با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران به ایستگاه خود مراجعت کردند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟