سعید رازانی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان لرستان در رابطه با جزئیات حادثه تیراندازی در شهرستان خرم آباد گفت: در ساعت ۲:۳۰ بامداد امروز گزارشی از وقوع یک تیراندازی وانفجار در نزدیکی یک پمپ بنزین در حاشیه شهر خرم آباد به دستگاه قضایی واصل شد.

وی بیان کرد: بلافلاصله پس از وصول این گزارش شخصا در محل حادثه حاضر شده و بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

رازانی در رابطه با جزئیات این حادثه توضیح داد: بر اساس تحقیقات به عمل آمده و بررسی دوربین‌های مداربسته مشخص گردید که در ساعات ابتدایی بامداد دو نفر که لباس چریکی پوشیده و با خود کوله پشتی حمل می‌کردند به صورت مخفیانه به پمپ بنزین محل حادثه نزدیک شده و به خودروی نیروی انتظامی که در محل مستقر بوده است حمله و تیراندازی می‌کنند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان لرستان گفت: این دو نفر با نزدیک شدن به خودرو بلافاصله راننده که سرباز وظیفه و سرنشین دیگر که مامور کادر نیروی انتظامی بوده است را هدف تیراندازی قرار می‌دهند که متاسفانه سرباز وظیفه به شهادت رسیده و نیروی کادر نیز در حال حاضر در بیمارستان بستری می‌باشد.

این مقام قضایی افزود: این افراد پس از خارج کردن این دو مامور سوار خودروی آن‌ها شده و حدود ۵۰ متر جلوتر خودرو را ترک کرده و از محل متواری می‌شوند.

وی بیان کرد: در این فاصله، خودروی حمل سوخت یکی از همشهریان که تانکر آن خالی بوده و در زمین کناری پمپ بنزین پارک شده بود توسط بمبی که این افراد به تانکر خودرو چسبانده بودند منفجر می‌شود که خوشبختانه از قدرت و شدت زیادی برخوردار نبوده و صرفا سقف کاذب پمپ بنزین را دچار خسارت کرده است.

رازانی ادامه داد: در این رابطه چهار نفر مظنون دستگیر شده و تحقیقات تکمیلی آن در دست انجام است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟