کدخبر: 449671 102

رکنا: رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از برخورد وحشتناک دو دستگاه خودروی زانتیا با ۸ مصدوم خبر داد.

جلال‌پوران فرد با بیان اینکه این تصادف Crash در ساعت ۱۹ و ۳۸ دقیقه پنجشنبه شب به مرکز اورژانس یاسوج اطلاع داده شد، گفت: بلافاصله سه دستگاه آمبولانس از مناطق مارگون، دمچنار و پاتاوه به محل حادثه Incident اعزام شدند.

وی با بیان اینکه این تصادف در ۵ کیلومتری پتروشیمی سقاوه مارگون با برخورد شاخ به شاخ شدن دو خودروی زانتیا به وقوع پیوست افزود: به علت آسیب های شدید و وضعیت بد حال هر ۸ مصدوم سرنشینان دو خودرو توسط اکیپ‌های اورژانس به بیمارستان انتقال داده شدند.

پوران فرد اضافه کرد: وضعیت مصدومان بدحال گزارش شده است.

انحراف خونین پژو۴۰۵ در کمربندی یاسوج_اصفهان

به گزارش ایسنا، رئیس اورژانس ۱۱۵ استان کهگیلویه و بویراحمد همچنین از انحراف خودروی پژوی ۴۰۵ در کمربند یاسوج به اصفهان و ۵ نفر مصدوم خبرداد.

پوران فرد افزود: این حادثه در ساعت ۱۸ و ۱۹ دقیقه روز پنجشنبه، ۱۳ دی ماه سالجاری به وقوع پیوست که ۵ مصدوم درپی داشت.

وی اظهار کرد: در پی اعلام این خبر بلافاصله یک دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد که بعد از اقدامات اولیه اورژانسی سه مصدوم را در محل مداوای سرپایی و دو مصدوم دیگر را جهت بررسی های پزشکی بیشتر به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال دادند.خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها