کدخبر: 449631 ارسال پرینت 125

رکنا: مجری خط یک قطار شهری تبریز گفت: مصدومیت کارگر فعال در خط یک مترو بر اثر سقوط در کارگاه سطحی بوده و مشکل خاصی در این خصوص وجود ندارد.

به گزارش رکنا، رضا زائر با بیان این مطلب اظهارکرد: این کارگر در پروژه مترو و محدوده سه راه محققی (امین) دچار مصدومیت شده بود که با حضور اورژانس مورد درمان قرار گرفت.

وی ادامه داد: پس از عملیات نجات آتش نشانان حاضر در محل، اقدامات پیش بیمارستانی اورژانس انجام و مصدوم پس از حضور در بیمارستان امام رضا(ع) و به دلیل نبود مشکل خاصی ترخیص شد.

وی ضمن تقدیر از عوامل آتش‌نشانی و اورژانس گفت: تماس با مجموعه آتش نشانی به منظور حفظ احتیاط‌های لازم بوده و مشکلی از نظر فنی در مجموعه وجود نداشت.

مجری خط یک مترو تبریز:

مصدومیت کارگر مترو سطحی بود

مجری خط یک قطار شهری تبریز گفت: مصدومیت کارگر فعال در خط یک مترو بر اثر سقوط Fall در کارگاه سطحی بوده و مشکل خاصی در این خصوص وجود ندارد.

منطقه آذربایجان شرقی، رضائر اظهار کرد: کارگر فوق در پروژه مترو و محدوده سه راه محققی(امین) دچار مصدومیت شده بود که با حضور اورژانش مورد درمان قرار گرفت.

وی ادامه داد: پس از عملیات نجات آتش نشانان حاضر در محل، اقدامات پیش بیمارستانی اورژانس انجام و بعد از حضور در بیمارستان امام رضا(ع) و نبود مشکل خاص ترخیص شد.

وی ضمن تقدیر از عوامل آتش‌نشانی و اورژانس گفت: تماس با مجموعه آتش نشانی به منظور حفظ احتیاطه‌ای لازم بوده و مشکلی از نظر فنی در مجموعه وجود ندارد.خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها