حجم ویدیو: 11.80M | مدت زمان ویدیو: 00:01:50

در جستجوی پاگنده!

بنا بر ادعای این دو جستجو گر، در حالی که آنها در جستجوی پاگنده بودند، ناگهان در وسط یک جاده جنگلی با صحنه‌ای عجیب روبرو شدند. بنا بر ادعای این دو ناگهان مکانی که آنها ایستاده بودند، توسط نوری که مبدأ آن مشخص نبود، روشن شد. آنها با کمک عکسی که حدود 10 ثانیه پیش از این اتفاق تهیه کرده‌اند، به تشریح ماجرا پرداختند. یکی از آنها در تشریح این حادثه Incident گفت: "ما نمی‌دانستیم محلی در آن قدم گذاشتیم، محل رفت و آمد موجودات فضایی است یا محل زندگی پاگنده! شما در این عکس می بینید که اطراف محلی که ما ایستاده‌ایم ناگهان مثل روز روشن می‌شود."

در یکی از عکس ها مشاهده می‌شود که دقیقاً چند ثانیه بعد ناگهان یک گوی عجیب روشن بین آنها شلیک می شود و تمام اطراف را روشن می‌کند. یکی دیگر از افراد گروه در این باره گفت: "من مطمئن هستم که این اتفاق با یک هیولای افسانه‌ای که پیش‌تر در شمال دیده شده بود، مرتبط است و یقیناً ماورایی است."

او ادامه داد: "من وقتی روی این عکس تمرکز کردم، سراسیمه شدم که واقعاً نوری که بین ما روی زمین فرود آمد، چه بود. ما آنجا چیزی پیدا نکردیم و اینجا بود که من پی بردم خارج از جهانی که ما می‌شناسیم، اتفاقاتی رخ می دهد که هیچ توضیحی برای آن وجود ندارد."

البته انتشار این ویدئو واکنش برخی از کاربران را نیز به همراه داشت. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: "گوی‌های آتشین همیشه با موجودات فضایی یا پاگنده‌ها مرتبط هستند."

ماهیت جن و پاگنده

هنوز هیچ کس ماهیت دقیق جن، موجودات فضایی یا پاگنده را نمی‌داند. آیا جن‌ها واقعا همان موجودات فضایی هستند که تنها گاهی ظاهر می شوند؟ آیا افرادی که در گذشته مدعی بوده‌اند جن دیده‌اند، همان موجودات فضایی را دیده بودند؟ پاگنده چیست و چرا تاکنون در سراسر جهان با وجود آنکه افراد زیادی از مشاهده آن خبر داده‌اند، هیچ اثری از این موجود پیدا نشده است؟

چرا نصب پیشرفته‌ترین و حساس‌ترین سیستم‌های شناسایی و ردیاب به دانشمندان در حل این معما کمکی نکرده است؟ این ها سوالاتی است که یقیناً ذهن ما را به چالش می‌کشد و به ما یادآور می‌شود که ما در جهانی مرموز و پر از رمز و راز زندگی می‌کنیم و انسان با وجود پیشرفت خیره‌کننده‌ای که طی قرن‌ها بدست آورده، هنوز در حل بسیاری از معماها با چالش روبرو است.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

 

آیا این خبر مفید بود؟