راننده خودرو یک نوجوان ۱۲ ساله بود که از سمت چپ چهارچرخ سوار در بیابان با سرعت زیادی در حرکت بود. این حادثه Incident روز جمعه و در منطقه " ال ادیاد دونه" در فاصله ۳۰ دقیقه‌ای دوحه، پایتخت قطر رخ داد.

در ویدئویی که توسط تلفن همراه تهیه و منتشر شده است قربانی را لحظاتی پیش از مرگ و در حالی که روی چهارچرخ نشسته و آماده رقابت با یک چهارچرخ سوار دیگر می‌شود نشان می‌دهد. این ویدئو نشان می‌دهد هنگامی که این دو مرد جوان به میانه راه می‌رسند ناگهامن یک خودروی تویوتا از راه رسیده و راه آن‌ها را قطع می‌کند. در حالی که چهارچرخ سوار سمت چپ موفق به مهار چهارچرخ شده و با دیدن خودرو مسیرش را تغییر می‌دهد قربانی که دقیقا در مقابل خودرو قرار گرفته بود شدیدا با آن تصادف Crash می‌کند. پس از این حادثه یک آمبولانس در محل مسابقه حاضر شد، اما اعلام شد که این مرد جوان در صحنه حادثه جانش را از دست داده است.

بنا به گفته یکی از مسئولان محلی قطر راننده خودروی تویوتا یک نوجوان ۱۲ تا ۱۴ ساله بوده است. این نوجوان که فاقد گواهینامه رانندگی بود در صحنه حادثه توسط پلیس Police محلی قطر دستگیر شد. پدر این نوجوان نیز که اجازه رانندگی غیرقانونی به پسرش داده بود توسط پلیس بازداشت شد. بنا به گفته یک شاهد عینی بی نظمی در این میدان مسابقه کاملا مشهود بود تا جایی که آنجا در چشم بیننده بیشتر شبیه به میدان جنگ بود. بنا به گفته این شاهد عینی که یک انگلیسی است صد‌ها نفر در فصل زمستان در این منطقه بیابانی جمع شده و با خودرو یا چهارچرخ با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

گفتنی است؛ تحقیقات پلیس محلی قطر در مورد این حادثه ادامه دارد.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

آیا این خبر مفید بود؟