مردی 23 ساله خواستار شکایت کیفری از رئیس سابقش به دلیل شوخی با چهره او در یک مهمانی Party رسمی شد زیرا باعث سوختگی های شدیدی شد که حدود یک ماه طول می کشد بهبود پیدا کند.

رئیس دیوانه در یک مهمانی در وسط میز ظرفی از آب جوش برای پخت و پز گوشت و سبزیجات با شعله قرار داده بود و در یک لحظه صورت کارمندش را چند ثانیه در آب جوش فرو کرد.

به گفته مجله خبری ژاپن "شوکن شینچو"، قربانی کارمند سابق آن نهاد ژاپنی بود و مردی که سر را در ظرف فرو کرد رئیس بود.  قربانی 23 ساله و وکلای او یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار کردند تا اعلام کنند که به پلیس Police بخاطر این عمل جنایی شکایت می کنند و همچنین در دادگاه منطقه توکیو پرونده تشکیل داد.

هنوز روشن نیست که چرا قربانی این قدر طول کشید تا علیه رئیس سابقش اقدام کند، به خصوص زمانی که او ادعا کرد که این شوخی بی رحمانه او را آزار داده است.

این مرد به خبرنگاران گفت:"زمانی که ظرف آب داغ را می بینم، آن ماجرای دردناک برایم یادآوری می شود  از رئیس سابقم می خواهم جرم Crime خود را بپذیرد و دیه را بپردازد.

 آسیا وان گزارش می دهد هنگام مصاحبه در مورد حادثه شوکن شینچو، رئیس بی رحمانه این همه چیز را "فقط شوخی" توصیف کرد. با این حال، عکس های قربانی  نشان می دهد هیچ چیز خنده داری وجود ندارد . در واقع، مرد 23 ساله ترجیح داده است ناشناس باقی بماند.

رسانه های اجتماعی خارج از کشور رئیس بی رحم را متهم کرده اند و خواستار اتخاذ تدابیر شدید شده اند.  هرچند که "آزار و اذیت" در محل کار به شدت در فرهنگ سازمانی ژاپن وجود دارد و در حال حاضر هیچ قانونی برای جلوگیری از آن وجود ندارد.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

آیا این خبر مفید بود؟