سرهنگ عباس مظفری گفت: شامگاه دوشنبه ساعت ۲۱:۳۰ واژگونی یک دستگاه خودرو سواری پیکان در آزادراه زنجان به تبریز یک کشته بر جا گذاشت.

وی علت وقوع این تصادف Crash را خستگی و خواب آلودگی وعدم توجه به جلو از جانب راننده اعلام کرد و افزود: تنها سرنشین این خودرو دردم جان خود را از دست داد. طی هشت ماه سال جاری علت بیشتر تصادفات در جاده‌های استان زنجان خستگی و خواب‌آلودگی بوده است.

رئیس پلیس‌راه استان زنجان گفت: همچنین خروج لاستیک خودرو تریلی در آزاد زنجان به تبریز هم باعث فوت یک نوجوان ۱۴ ساله شد و علت این تصادف هم نقص فنی خودرو بوده است و در این حادثه Incident برخورد لاستیک تریلر با نوجوان باعث شد در دم فوت کند.

وی از همه رانندگان عبوری از مسیرهای ارتباطی استان زنجان خواست، از سبقت و سرعت غیرمجاز، انحراف به چپ و عجله در ادامه مسیر پرهیز کنند.

رئیس پلیس‌راه استان زنجان تصریح کرد: متأسفانه طی هشت ماه سال جاری بیشتر تصادفات در آزاد راه‌های استان زنجان رخ‌داده است.

مظفری گفت: زنجان یک استان عبوری است و بیشتر جاده‌ها برای گذر مسافران بزرگراه است و در این میان رانندگان به‌محض خستگی در اولین فرصت در یک مجتمع و پارکینگ اقدام به استراحت کرده و با خستگی اصلاً رانندگی نکنند.

اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

آیا این خبر مفید بود؟