خبر ویژه :

حوادث کدخبر: 440341 ارسال پرینت 26

رئیس پلیس راه استان زنجان گفت: تصادف در جاده های استان زنجان دو کشته برجا گذاشت.

سرهنگ عباس مظفری گفت: شامگاه دوشنبه ساعت ۲۱:۳۰ واژگونی یک دستگاه خودرو سواری پیکان در آزادراه زنجان به تبریز یک کشته بر جا گذاشت.

وی علت وقوع این تصادف Crash را خستگی و خواب آلودگی وعدم توجه به جلو از جانب راننده اعلام کرد و افزود: تنها سرنشین این خودرو دردم جان خود را از دست داد. طی هشت ماه سال جاری علت بیشتر تصادفات در جاده‌های استان زنجان خستگی و خواب‌آلودگی بوده است.

رئیس پلیس‌راه استان زنجان گفت: همچنین خروج لاستیک خودرو تریلی در آزاد زنجان به تبریز هم باعث فوت یک نوجوان ۱۴ ساله شد و علت این تصادف هم نقص فنی خودرو بوده است و در این حادثه Incident برخورد لاستیک تریلر با نوجوان باعث شد در دم فوت کند.

وی از همه رانندگان عبوری از مسیرهای ارتباطی استان زنجان خواست، از سبقت و سرعت غیرمجاز، انحراف به چپ و عجله در ادامه مسیر پرهیز کنند.

رئیس پلیس‌راه استان زنجان تصریح کرد: متأسفانه طی هشت ماه سال جاری بیشتر تصادفات در آزاد راه‌های استان زنجان رخ‌داده است.

مظفری گفت: زنجان یک استان عبوری است و بیشتر جاده‌ها برای گذر مسافران بزرگراه است و در این میان رانندگان به‌محض خستگی در اولین فرصت در یک مجتمع و پارکینگ اقدام به استراحت کرده و با خستگی اصلاً رانندگی نکنند.

اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها