کدخبر: 387883 ارسال پرینت 44

رکنا: سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: امدادگران جست‌وجو و نجات دریایی عملیات نجات در پی غرق شدن یک فروند لنج سفاری در اسکله دیلم با موفقیت انجام دادند.

نورالله اسعدی با بیان اینکه امدادگران بنادر و دریانوردی استان بوشهر در تمام شبانه‌روز پاسخگوی مشکلات شناورها در خلیج فارس هستند اظهار داشت: مرکز جستجو و نجات دریایی استان بوشهر در خلیج فارس در تمام شبانه روزی یاری‌گر دریانوردان هستند.

وی از تعیین شماره تلفن 1550 برای تماس دریانوردان در خلیج فارس خبرداد و گفت: دریانوردان حادثه Incident دیده می‌توانند از طریق شماره تلفن 1550 خدمات لازم را از طریق شماره تلفن 21550 دریافت کنند.

سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از نجات لنج باری در اسلکه دیلم خبر داد و بیان کرد: امدادگران جستجو و نجات دریایی عملیات نجات در پی غرق شدن یک فروند لنج سفاری در اسکله دیلم با موفقیت انجام دادند.

اسعدی با بیان اینکه در ساعت 16:50 دقیقه گزارشی مبنی بر غرق شدن لنج سفاری در دیلم اعلام شد افزود: این شناور که حامل بار صادرات رب گوجه به یکی از کشور های حاشیه خلیج فارس بود دچار غرق شدن می‌شود که با اعلام به آتشنشانی اداره بندر و دریانوردی دیلم به یاری آنان شتافته شد.

وی بیان کرد: با حضور به موقع تیم عملیاتی در اسکله عملیات ساکشن به وسیله پمپ فوق پیشرفته خودرو آذر 7 آب از داخل لنج شروع شده که خوشبختانه بار لنج نجات یافته و در ادامه لنج از غرق شدن رهایی یافت.

سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر تصریح کرد: در این عملیات که حدود 1.5 ساعت به طول انجامید مقدار 200 هزار لیتر آب از لنج ساکشن شده و در پایان لنج صحیح و سالم به مالک تحویل داده شد.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

پیشنهاد استاد بی حیای دانشگاه مشهد به دختر دانشجوی عراقی

اعدام قاتل ندای 6 ساله مشهدی در ملاعام + عکس

دخترهای مجرد مراقب باشید! / هشدار جدی

سناریوی دختر بی حیا برا ی خواستگارش در بیابان های اراک

نقشه راننده شیطان صفت برای خانم معلم جوان در شمال تهران + عکس

گفتگو با مرضیه / بعد از سوختن چهره ام عشقم را از دست ندادم! + عکس تاثیرگذار

روی خط کمک / نانوایی که دختر بچه را پشت کیسه های آرد برد!

وحشتناک ترین حادثه برای یک فوتبالیست هنگام شوت زدن + فیلم

راز شوم خانه مجردی مرد شهرستانی در غرب تهران

دادگاه تهران زن دیوانه را به خاطر قتل وحشتناک شوهرش محاکمه کرد + عکس

انتقام خجالت‌آور پیک موتوری از زن متاهل تهرانی

نقشه راننده شیطان صفت برای خانم معلم جوان در شمال تهران + عکس

قتل یک زن در بهشت زهرای تهران / حمیرا راز تخلی را نمی دانست! + عکس

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها