به گزارش گروه ترجمه رکنا، بازوی قطع شده زنی ناشناس در کنار دریاچه ای در فلوریدا پیدا شد.

طبق گفته های شاهدان عینی که شامل دو غواص، یک زوج روی قایق های تفریحی و یک مرد تنها که با سگش در حال گشت زنی بود، آن ها بازوی خونی یک زن را کنار تمساح غول پیکری پیدا کردند.

کیزوگی که با سگش در حال پیاده روی بود اولین نفری بود که بازوی زن ناشناس را پیدا کرد ، او در حالی که با پلیس Police های منطقه صحبت می کرد گفت: من در حال سیگار کشیدن بودم که متوجه شدم سگم بیش از انداره بی قرار است و با پارس کردن قصد دارد چیزی را به من بفهماند، ابتدا بهش بی محلی کردم اما بعد واقعا کنجکاو شده بودم که بدونم چرا انقد بی تابی می کند، با او به محلی که قصد نشون دادنش را داشت رفتیم که با تمساحی بزرگ در حالی که خوابیده و یک بازو کنارش افتاده بود برخورد کردم. از مدل قطع شدن بازو متوجه شدم که تمساح او را گاز زده است.

با سگم اطراف آن منطقه را گشتیم تا باقی بدنش را پیدا کنیم اما وقتی به شکم باد کرده تمساح دقت کردم فهمیدم که او بدن زن بیچاره را به جز دستش ، کامل خورده است.

ما بعد از فهمیدن ماجرا با غواص های آن منطقه و یک زوج جوان برخورد کردیم و من موضوع را به آنها توضیح دادم.

وی ادامه داد: وقتی من با غواص ها صحبت کردم به من گفتند که یک زن جوان از روی قایقش قصد پرش به داخل دریاچه را داشت، ابتدا فکر کردیم که قصد خودکشی Suicide دارد اما وقتی با قایق به کنارش رفتیم او گفت که می خواهد کمی شنا کند اما به او تذکر دادیم که عمق این دریاچه خیلی زیاد است و اکثرا تمساح های غول پیکری اینجا زندگی می کنند اما گوشش به این حرف ها بدهکار نبود و با این حرف که ( من خودم بلدم میدونم چی کار کنم) به حرفای ما بی محلی کرد.

پلیس ها پس از شنیدن اظهارات آن ها با بستن دهان و چشم تمساح او را مهار کردند و با فرستادن بازوی زن به پزشکی قانونی توانستند هویت او را تشخیص دهند.

طبق گفته پزشکان قانونی بازوی زن متعلق به شیزوکا ماتسوکی 47 ساله بوده است.

تمساح (3)

تمساح (1)

آیا این خبر مفید بود؟