کدخبر: 387203 ارسال پرینت 301

رکنا: کروکودیلی که برای انتقال به مکانی امن توسط مأمورین پلیس در حال جابه‌جایی بود ناگهان به یکی از مأمورین پلیس حمله می‌کند.

حجم ویدیو: 4.40M | مدت زمان ویدیو: 00:00:36

ساکنان محلی شهر اورلاندو در ایالت فلوریدا آمریکا حرکت یک کروکودیل بزرگ از جلو درب منزلشان را مشاهده کردند و پس از تماس با سازمان مربوطه خواستار انتقال آن به مکانی امن شدند.

مأمورین پلیس Police برای انتقال حیوان وحشی به محل گزارش مراجعه می‌کنند؛ ابتدا با دقت دست و پای حیوان را بسته و پس از آن اقدام به انتقال کروکودیل به پشت خودرو برای انتقال می‌کنند. زمانی که دو تن از افسران پلیس به همراه یک ماهی‌گیر محلی حیوان را بلند کرده و به لبه وانت رساندند، ناگهان حیوان وحشی با فک و سرش ضربه محکم به سر ماهی‌گیر وارد کرد. در ادامه نیز پس از آن که ماهی‌گیر محلی نقش بر زمین شد کروکودیل بار دیگر با دمش ضربه‌ای به صورت یکی از مأمورین پلیس زد.

والتر دی یکی از ساکنان گفت: این حادثه Incident در زمان بسیار کوتاهی رخ داد به طوری که حیوان ناگهان سر خود را چرخاند و ضربه‌ای به سر ماهی‌گیر زد.

اگرچه ایالت فلوریدا به علت زندگی تمساح‌های بزرگ معروف است اما محل گرفتار شدن کروکودیل یاد شده از هرگونه بوته‌زار و مرداب دور بوده و همین امر، دلیل مشاهده چنین حیوانی را در این محل عجیب و مبهم کرده است. بنابر اعلام کارشناسان محیط زیست این‌گونه حیوانات به دلیل یافتن جفت یا غذا ممکن تا مسافت زیادی را در خشکی طی کنند. خوشبختانه طبق گزارش اعلام شده از مرکز درمانی محلی ماهی‌گیر و افسر پلیس دچار آسیب جدی نشده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها