کدخبر: 380488 ارسال پرینت 38

حوادث رکنا: حریق سنگین کارگاه بزرگ مبل سازی شهرک علی آباد قاچار با خسارت شدید مالی مهار شد.

به دنبال تماس کارگران یک گاراژ و اطلاع رسانی حادثه Incident آتش سوزی به سامانه 125، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بی درنگ آتش نشانان ایستگاههای 12 و 125 به همراه تانکر آب ایستگاههای 87 و 12 و 38 و خودروی حامل دستگاه های تنفسی ایستگاه 62 را در ساعت 06:44 دقیقه بامداد امروز به محل حادثه واقع در شمال به جنوب بزرگراه آزادگان، شهرک علی آباد قاجار اعزام کرد.

داود قلی زاده معاون منطقه 4 عملیات آتش نشانی تهران در مورد مکان حادثه گفت: محل حادثه گاراژی به وسعت دو هزار متر مربع بود که درآن تعداد شش سوله با مساحت های مختلف و با کاربری تولیدات مصنوعات چوبی قرار داشت.

وی افزود: درجریان این حادثه، دو باب کارگاه تولیدی و رنگ کاری مبل ومصنوعات چوبی به مساحت 250 متر مربع طعمه آتش سوزی شد که با گسترش آتش به اطراف، اجناس و چوب های دپو شده در حیاط کارگاه نیز گرفتار شعله های آتش شد.

قلی زاده ادامه داد: با توجه به تماس های اولیه و گزارش احتمال محبوس شدن فرد یا افرادی در داخل مکان هایی که طعمه آتش سوزی شده بود، آتش نشانان بسرعت وارد عملیات شده و به جستجوی محبوسین احتمالی در میان این اماکن پرداختند.

معاون منطقه 4 عملیات آتش نشانی تصریح کرد: چون داخل این کارگاه مملو از چوب، تخته و بشکه های تینر و رنگ و نیز تعداد 70 دستگاه سیلندر گاز مایع بود، نیروهای آتش نشانی بلافاصله پس از قطع جریان برق اصلی این گاراژ با بکارگیری تجهیزات ویژه و لوله های آبرسانی از چندین سمت به کانون آتش نزدیک شده و همزمان با مهار شعله های آتش، مشغول خارج کردن سیلندر ها از داخل کارگاهها وشعله های آتش شدند.

وی خاطرنشان کرد: این آتش سوزی در مدت زمان کوتاهی توسط آتش نشانان مهار و کاملاً خاموش شد و همچنین از سرایت آن به کارگاه های همجوار جلوگیری به عمل آمد.

قلی زاده گفت: خوشبختانه این حادثه هیچ محبوسی و مصدومی نداشت و نیروهای آتش نشانی پس از اطمینان از نبود خطر، عملیات خود را به پایان برده و به ایستگاه های مربوطه مراجعت کردند.

مدیر عملیات آتش نشانی مدت عملیات آتش نشانان در این حادثه را دستکم دو ساعت اعلام و تاکید کرد: باخاموش شدن این آتش سوزی، کارشناسان آتش نشانی منطقه بررسی های های خود را برای یافتن علت بروز آتش سوزی و نیز برآورد خسارات وارده را شروع کردند که متعاقبا تحقیقات خود را به مسئولین ذیربط ارائه خواهند کرد.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

خودکشی مالباختگان موسسات مالی در لرستان / نماینده مجلس پرده برداری کرد

ناگفته های تکاندهنده ایمان از التماس های 11 پسر بچه تهرانی در داخل کانال آب + فیلم گفتگو

دخالتی در فرار خاوری به کانادا نداشتم / ناگفته هایی از پرونده 3 هزار میلیاردی پس از 6 سال سکوت + فیلم گفتگو

مرگ مرموز مرد تهرانی در حمام / راز دستنوشته چه بود؟!

خطرناکترین خواستگاری توسط پسر خلافکار از سولماز 17 ساله !

تازه ترین عکس سلفی از دختران شین آبادی / لبخندهایی که در چهره های سوخته تلخ شدند + آخرین اخبار

فیلمبرداری از تجاوز 2 دوست به دختر 14 ساله در بروجن

این عکس دنیا را تکان داد + تصاویر

اعدام مردی که به دختر 4 ماهه تجاوز کرد + عکس متجاوز بدون پوشش

خانم معلم زیبا در کلاس درس بود که پسر دانش آموز سراغش رفت! + عکس

پیام ویدئویی داعشی احمق قبل از فاجعه پاریس+عکس و فیلم

فوری / 2 راننده از خدا بی خبر صبح امروز در مشهد اعدام شدند / در ملاعام اجرا شد + عکس

دستگیری محسن افشانی و همسرش در ورزشگاه آزادی

پشت صحنه مناظره‌های جنجالی 88 که بود!؟

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها