کدخبر: 379746 ارسال پرینت 189

رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری یک گروه اراذل و اوباش ۶ نفره در محله سجادیه این شهر که اقدام به ایجاد ناامنی و اغتشاش کرده بودند، خبر داد.

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ " حسین براری " اظهار کرد: به دنبال تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تیراندازی در محله سجادیه سریعا اکیپ گشت انتظامی در محل درگیری حاضر شد.

وی ادامه داد: ماموران با حضور در محل و انجام تحقیقات متوجه شدند فردی معروف به " داری کله " به همراه پنج نفر دیگر به منظور ایجاد رعب و وحشت و قدرت نمایی اقدام به تیراندازی و شمشیر کشی کرده اند.

سرهنگ براری ادامه داد: قدرت نمایی این گروه از اراذل و اوباش که ساعت ۲۰ شب آغاز شده بود دقایقی پس از حضور ماموران انتظامی کرمانشاه خاتمه یافت.

فرمانده انتظامی کرمانشاه تاکید کرد: با اقتدار و حضور به موقع پلیس Police هر ۶ نفر مخل نظم و امنیت عمومی دستگیر و به قدرتنمایی آن ها پایان داده شد.

وی تصریح کرد: علاوه بر دستگیری این گروه از اراذل و اوباش، یک قبضه سلان کلاش و مقادیری فشنگ و به همراه چتد قبضه شمشیر و تیزبر نیز کشف شد.

سرهنگ براری گفت: این افراد با هدف ایجاد رعب و وحشت اقدام به تیراندازی کردند که در نهایت مقهور اقتدار پلیس و در سریعترین زمان ممکن دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی کرمانشاه در پایان با تاکید بر اینکه تحت هیچ شرایطی به اراذل و اوباش اجازه قدرتنمایی داده نمی شود،گفت: پلیس با اقتدار از امنیت مردم دفاع و به شدت با مخلان نظم و امنیت عمومی برخورد می کند.

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها