حوادث کدخبر: 265979 ارسال پرینت 879

رکنا: پیرمرد معلول در اتاق خواب خود در بلوار فردوس تهران زنده زنده سوخت و جان باخت.

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، وقتی شهروندان متوجه بروز آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی شدند با سامانه 125 تماس گرفته و درخواست کمک کردند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 27 را ساعت 9:25 صبح امروز به بلوار فردوس غرب روانه کرد.

آتش سوزی در بلوار فردوس
حسین حسین بیگی مدیر منطقه یک عملیات آتش نشانی تهران که به همراه نیروهای آتش نشانی در محل حادثه Incident حضور داشت، گفت: قسمت اتاق خواب یک واحد مسکونی 65 متر مربعی در طبقه سوم یک مجتمع مسکونی چهار طبقه 16 واحدی دچار آتش سوزی شده و دود بسیار غلیظی راهروها و طبقات این ساختمان را در بر گرفت.
وی در ادامه گفت: با توجه به بسته بودن در واحد مسکونی، نیروهای آتش نشانی با استفاده از ابزار مخصوص در ورودی را گشودند و با بکارگیری تجهیزات انفرادی و لوله های آبرسانی خود را به محل حادثه رساندند و عملیات مقابله با شعله های آتش را آغاز کردند.

آتش سوزی در بلوار فردوس

آتش سوزی در بلوار فردوس

آتش سوزی در بلوار فردوس
مدیر منطقه یک عملیات آتش نشانی تصریح کرد: آتش نشانان هنگام مهار آتش سوزی با یک مرد 43 ساله(دارای معلولیت) که دچار سوختگی شدید شده بود مواجه شدند که پس از تحویل وی به امدادگران اورژانس متأسفانه مشخص شد مرد میانسال بر اثر شدت جراحات جان خود را از دست داده است.
حسین بیگی در پایان گفت: نیروهای آتش نشانی با تلاش همه جانبه در کوتاهترین زمان ممکن آتش سوزی را مهار و کاملاً خاموش کردند و از سرایت شعله های آتش به قسمت های دیگر ساختمان جلوگیری به عمل آوردند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر