حوادث کدخبر: 259839 ارسال پرینت 420

رکنا: بامداد امروز بزرگراه امام علی شاهد تصادف یک کامیونت با 9 نفر در قسمت بار خود بود.

به گزارش رکنا، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران با اعلام این خبر اظهار کرد: در ساعت 02:25 بامداد امروز حادثه Incident تصادف Crash در مسیر شمال به جنوب بزرگراه امام علی(ع) نرسیده به پل Bridge شهید محلاتی به سامانه 125 اعلام و نیروهای ایستگاه 117 با تجهیزات کامل به محل اعزام شدند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران تصریح کرد: این کامیونت که بار ضایعات پلاستیک حمل می کرد به دلیل نامشخص از مسیر اصلی منحرف و پس از برخورد با نیوجرسی در محل واژگون شد.
وی در ادامه بیان کرد: راننده خودرو با بی احتیاطی تمام 9 کارگر افغان از سنین 14 تا 60 ساله را در قسمت بار سوار کرده بود که بر اثر واژگونی خودرو، هر 9 نفر به بیرون پرتاب و دچار مصدومیت شدند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: با تحویل مصدومان به عوامل اورژانس با کمک عوامل راهور ترافیک روان و ایمن سازی های لازم انجام گرفت.
ملکی افزود: با کمک یک دستگاه جرثقیل، خودرو به حالت اولیه برگشت و به محل امن منتقل شد اما در چند متر بالاتر از محل حادثه، یک کامیون کمپرسی برای اینکه با کامیونت واژگون شده تصادف نکند، از مسیر اصلی خود خارج و با نیوجرسی برخورد می کند که خوشبختانه مورد مصدومیت نداشته است.
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: نیروهای آتش نشان با ایمن سازی هر دو محل حادثه، در ساعت 04:45 عملیات را به پایان رساندند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر