حوادث کدخبر: 255652 ارسال پرینت 321

رکنا: مرد تهرانی شب گذشته در خیابان شوش پس از زندانی شدن در چاه 30 متری جان خود را از دست داد.

به گزارش رکنا، سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: ساعت 20 و 8 دقیقه شب گذشته، حادثه Incident سقوط Fall در چاه به نیروهای سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد.
وی افزود: بلافاصله نیروهای 2 ایستگاه سازمان آتش نشانی در محل حادثه واقع در خیابان شوش، خیابان مرسلی حاضر و امدادرسانی های خود را آغاز کردند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی با اشاره به محبوس شدن یک فرد در داخل چاه 30 متری اظهارکرد: در یک خانه قدیمی 2 طبقه، یک حلقه چاه 30 متری برای آزمایش خاک حفر شده بود و یک مرد در داخل چاه محبوس شده بود.
ملکی از ایمن سازی محدوده چاه حفر شده از سوی آتش نشان ها خبرداد و تصریح کرد: آتش نشان ها پس از حضور در محل حادثه، اقدام به ایمن سازی محدوده کرده و پس از آن با وارد شدن به چاه، یک مرد 70 ساله را خارج کردند.
وی از مرگ مرد 70 ساله در این حادثه خبرداد و اذعان کرد: پس از خارج شدن مرد 70 ساله از درون چاه و تحویل وی به نیروهای اورژانس، مشخص شد وی جان خود را از دست داده است.
سخنگوی سازمان آتش نشانی خاطرنشان کرد: آتش نشان ها ساعت 21 و 48 دقیقه، عملیات خود را به اتمام رساندند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر