حوادث کدخبر: 245697 ارسال پرینت 588

رکنا: بر اثر سقوط بهمن در روستای برده سور از توابع بخش سیلوانای ارومیه یکی از منازل ساکنین این روستا به طورکامل زیر بهمن مدفون شد.

بر اثر سقوط Fall بهمن در روستای برده سور از توابع بخش سیلوانای ارومیه یکی از منازل این روستا که 5 نفر ساکن آن بودند به طورکامل زیر بهمن مدفون شد.

با کمک نیروهای امدادی و مردم تا کنون ۳ تن از اعضای این خانواده از زیر بهمن بیرون کشیده شد و به بیمارستان انتقال داده شدند.

از تمامی نیروهای مردمی ،امدادی و انتظامی منطقه تقاضا می شود جهت یاری به این خانواده به روستای مذکور بشتابند.

پیرو اطلاع رسانی ها و حضور چشمگیر مردم منطقه سیلوانا عملیات امداد ونجات خانواده مدفون شده در زیر برف در حال اتمام است .

عباس موسوی معاون برنامه ریزی و عمرانی فرماندار ارومیه درمورد این حادثه Incident در گفتگوی اختصاصی گفت: حوالی ساعت ۲۱.۳۰ در ۵ کیلومتری سیلوانا و در روستای بدرسو بدلیل بارش برف و سقوط بهمن ، یکی از منازل که از ساختمان های دیگر فاصله داشت بعد از سقوط بهمن مدفون شد که در این حادثه در لحظه وقوع ۳ نفر در منزل بودند که یکی از فرزندان این خانواده که نزدیک درب خروج بود موفق به خروج از منزل شد .

وی ادامه داد:این فرزند خانواده بعد از این اتفاق سریع به سایر اهالی روستا اطلاع داده و بعد از امدادرسانی اهالی، اندادگران هلال احمر و ... پدر و یک فرزند دیگر از زیر ‌بهمن خارج و به بیمارستان امام انتقال می یابند.

موسوی ادامه داد: هم اکنون این ۲ نفر و یکی دیگر از اعضای خانواده که برای کمک تلاش میکرد در بیمارستان هستند که حال ۲ نفر وخیم و درحال احیا هستند.

عملیات احیای پدر و فرزند این خانواده اهل روستای بدرسو که به بیمارستان امام منتقل شده بودند مفید واقع نشد و متاسفانه این ۲ نفر فوت کردند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر