حوادث کدخبر: 239347 ارسال پرینت 285

رکنا: جوانی که خود را برادر یکی از آتش نشانان شهید به نام مرحوم «داداشی» عنوان کرد، از شهادت برادرش خبر داد و گفت: برادر 30 ساله ام زیر آوار ساختمان پلاسکو مانده بود.

حجم ویدیو: 3.90M | مدت زمان ویدیو: 00:00:16

به گزارش رکنا، این جوان که وضعیت روحی مساعدی نداشت و در میان جمع مردم حاضر در خیابان جمهوری صحبت می کرد، گفت: برادر 30 ساله ام زیر آوار ساختمان پلاسکو مانده و رئیس وی هم شهادتش را به ما تسلیت گفت.
وی در ادامه افزود: اما دلم از حرف خانمی که مالک یکی از غرفه های پلاسکو بود، می سوزد. این خانم صبح فریاد می زد که آتش نشانان دارند وسایل ما را می برند!! اما الان برادر من رفت و «هیچی» با خودش نبرد!برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

 اخبار مرتبط

ارسال نظر

 • ناشناس 2 1

  من بعنوان یک ایرانی به این برادر داع دارم با چشمانی اشک بار تسلیت می گویم و به اون خانم هم باید عوض کنم حیف و صد حیف که غیرت و شرف و شجاعت این عزیزان اجازه نمی دهد از نجات انسانها دست بر دارند والله شما وانوالتان ارزش جان فشانی ندارد خوشا به حاله کبوتران خون باله کشورم که این کونه وبدون چشم داشت به مال دنیا پر کشیدن وبدها به حاله شما که این کونه عاشق ماله این دنیا هستید انها کجاو شما کجا

 • ناشناس 3 0

  درود بر شرف آتش نشان های شجاع این مرز و بوم . آنها جانشان را فدای این مردم کردند . روحشان شاد

 • سارا 1 0

  توی یکی از ویدئو ها ، ک ساختمون میریزه ، اونایی ک سوت میزنن، اسم خودشونو آدم گذاشتن؟ سینما اومدی؟ خوشالی ک بدبختی مردم رو میبینی؟ رقص هم بلدی؟ خدایا ما ... سعدی گف تو کز محنت دیگر دیگران بی غمی....

 • ناشناس 0 0

  حیف و صدحیف