لحظه به لحظه فاجعه پلاسکو:

حوادث کدخبر: 239333 ارسال پرینت 324

رکنا: در حادثه پلاسکو در مجموع ۸۴ نفر تا این ساعت مصدوم شده‌اند که ۵۱ نفر از آن‌ها به طور سرپایی درمان شدند. همچنین ۳۳ نفر نیز به بیمارستان‌ها منتقل و ۲۳ نفر از آن‌ها ترخیص شده‌اند.

به گزارش رکنا، اسماعیل نجار، رئیس سازمان مدیریت بحران ضمن تسلیت به بازماندگان حادثه Incident ریزش ساختمان پلاسکو، در خصوص آخرین وضعیت مصدومان اظهار کرد: در مجموع ۸۴ نفر تا این ساعت مصدوم شده‌اند که ۵۱ نفر از آن‌ها به طور سرپایی درمان شدند. همچنین ۳۳ نفر نیز به بیمارستان‌ها منتقل و ۲۳ نفر از آن‌ها ترخیص شده‌اند. ۱۰ نفر نیز بستری هستند و یک نفر دچار ۷۰ درصد سوختگی شده است.
وی در خصوص پیش‌بینی زمان پایان آواربرداری نیز گفت: این کار بسیار سنگین است و به نظر می‌رسد بیش از ۲۴ ساعت برای دسترسی به طبقات پایین ساختمان زمان می‌برد. هنوز بحث اصلی ما آواربرداری است و ارزیابی خسارت بعد از آن انجام می‌شود.
رئیس سازمان مدیریت بحران ضمن اشاره به حضور مسوولانی همچون معاون اول رئیس جمهور و وزیر کشور در ساعات اولیه در محل وقوع حادثه، ادامه داد: آن‌ها ضمن گزارش‌گیری از اقدامات انجام شده، دستوراتی را در این خصوص صادر کردند. همه دستگاه‌ها به ویژه آتش‌نشانان در کم‌ترین زمان ممکن خود را به صحنه حادثه رساندند، اما به دلیل حجم بالای پارچه در ساختمان و همچنین قدیمی بودن آن مجددا آتش شعله‌ور شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر