گزاش میدانی خبرنگار رکنا از چهارراه استانبول؛

حوادث کدخبر: 239331 ارسال پرینت 195

رکنا: گزارش خبرنگار ما از چهار راه استانبول حاکی از خارج کردن پیکر سوخته و بی جان قربانیان سانح فاجعه بار آتش سوزی ساختمان پلاسکو است .

حجم ویدیو: 4.86M | مدت زمان ویدیو: 00:00:22

مردم با چشم گریان آتش نشانان آتش ستیز را بدرقه کردند.

بدرود آتش ستیزان قهرمان.

به گزارش اختصاصی خبرنگار رکنا، در این تصاویر خودروهای بهشت زهرا و آمبولانس هایی را مشاهده می کنید که حامل اجساد قربانیان این آتش سوزی وحشتناک هستند . شنیده های تایید نشده شمار قربانیان را بیش از هفتاد نفر و مجروحان را در همین حدود برآورد می کند.

در محل آتش سوزی هیچ مقامی حاضر به تائید شناسایی قربانیان نشد. با این حال یک مقام آگاه به خبرنگار رکنا گفت : اجساد تمامی قربانیان برای شناسایی و علت فوت به پزشکی قانونی منتقل می شود.

گزارش خبرنگار دیگر رکنا از پزشکی قانونی حاکی است، برخی از خانواده های قربانیان که از بازگشت عزیز خود نا امید شده اند در برابر پزشکی قانونی گرد آمده اند تا از سرنوشت آنان اطلاع یابند. خانواده های گریان و مضطرب جویای دریافت اطلاع هستند اما هنوز هیچ گونه اطلاع دقیق و رسمی دریافت نکرده اند تنها برخی از خانواده های قربانیان از همکاران عزیزانشان شنیده اند که وی از ساختمان بیرون نیامده است.

گزارش های میدانی حاکی از تجمع افراد نگران یا کنجکاوی است که می خواهند از وضعیت قربانیان و نجات یافتگان اطلاع حاصل کنند.

نیروی انتظامی نظم و امنیت منطقه را با کوشش هر چه بیشتر فراهم کرده و امکان امداد رسانی را فراهم آورده است این در حالی است که صبح امروز برای تردد خودروهای امداد رسانی به علت ازدحام جمعیت مشکلاتی به وجود آمده بود که با حضور نیروهای انتظامی این مشکا برطرف شد.

بر اساس همین گزارش هم اکنون کار آوار برداری با تمام توان نیروهای امدادی ادامه دارد و در حالی که دود غلیظ و سفیدی از محل آتش سوزی تا ارتفاع زیادی به آسمان می رود، امداد رسانان با امید به نجات کسانی که در زیر آوار گرفتار شده اند، کار آوار برداری را با پشتکار بسیار انجام می دهند .

خبر نگار رکنا گزارش می دهد: به رغم آن که ساختمان پلاسکو به طور کامل تخریب شده است اما هر از گاهی در میان حاضران در صحنه آتش سوزی گفته های مبنی بر احتمال زنده ماندن برخی از افراد، شنیده می شود.

تا ساعت ارائه این گزارش لحظه به لحظه بر شمار آمبولانس ها ویژه حمل مصدومان و خودروهای بهشت زهرا افزوده می شود.

IMG_2415

IMG_2421

IMG_2425

IMG_2426

IMG_2429

IMG_2432

IMG_2399

IMG_2400

IMG_2403

IMG_2404

IMG_2411

IMG_2376

IMG_2404

IMG_2372

IMG_2369

IMG_2366

زشت ترین سلفی ها با ساختمان پلاسکو+تصاویر

تشکیل پرونده حادثه ساختمان پلاسکو/ دادستان تهران در محل حادثه گفت+عکس

امیدهایی که کم‌رنگ می‌شوند؛ نفس‌های آتش‌نشانان زیر آوار به شماره افتاد

لحظه های آخر به آتش نشان گرفتار شده چه گذشت؟+عکس محسن قدیانی

فوری / پارس سگ های زنده یاب نشان از یافتن گرفتار شده ها داد +فیلم و عکس

کشف دو نیم تنه از پیکر دو آتش نشان در زیر آوار

شنبه تعطیل نیست/25 خانواده به دنبال فرزندشان که در پلاسکو بودند

 

 

 اخبار مرتبط

ارسال نظر