حوادث کدخبر: 239291 ارسال پرینت 57

رکنا: آتش‌سوزی گسترده و فروریختن ساختمان پلاسکو در خیابان جمهوری تهران، بازتاب گسترده‌ای در خبرگزاری‌ها، وب‌سایت‌های خبری و روزنامه‌های آنلاین در سراسر جهان داشت.

حادثه آتش‌سوزی و تخریب ساختمان معروف پلاسکو در تهران که منجر به مجروح و کشته شدن عده‌ای از هموطنان‌مان شد، مورد توجه رسانه‌های خبری در جهان قرار گرفت و خبر اتفاق ناخوشایند برای آتش‌نشانان ایرانی، به سرعت تیتر رسانه‌های خبری در جهان شد.

خبرگزاری‌ها و روزنامه‌های «الجزیره»، «گاردین»، «بی.بی‌.سی»، «NBC»، «CNN»، «ایندیپندنت»، «مترو»، «میرور»، «واشنگتن پست»، «دیلی استار»، «آسوشتیدپرس»، «رویترز»، «راشا تودی» و ... از جمله رسانه‌هایی بودند که به حادثه Incident آتش‌سوزی و فروریختن ساختمان «پلاسکو» که صبح امروز (۳۰ دی‌ماه) در تهران رخ داد، پرداخته‌اند.

اغلب این رسانه‌ها ضمن اشاره به کشته شدن ۳۰ آتش‌نشان در این حادثه، به نقل از منابع داخلی و همچنین شبکه بین‌المللی خبر، با استفاده از تصاویر و فیلم‌های منتشر شده در خبرگزاری‌های داخلی و فضای مجازی، به بیان توضیحاتی درباره شرایط رسیدگی به وضعیت نجات افرادی که در ساختمان بوده‌اند، پرداخته‌اند.

در اغلب گزارش‌های رسانه‌های خارجی از ساختمان «پلاسکو» به عنوان اولین ساختمان مرتفع تهران یاد شده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

بازتاب گسترده حادثه «پلاسکو» در رسانه‌های خارجی

بازتاب گسترده حادثه «پلاسکو» در رسانه‌های خارجی

بازتاب گسترده حادثه «پلاسکو» در رسانه‌های خارجیاخبار مرتبط

ارسال نظر