حوادث کدخبر: 230345 ارسال پرینت 950

رکنا: روابط عمومی شهرداری فومن پیرامون خبر سیلی زدن به یک خانم توسط مامور سد معبر توضیحاتی را به رسانه ها ارسال کرده است که می خوانید:

حجم ویدیو: 2.74M | مدت زمان ویدیو: 00:00:26

Rokna12

برخود فرض می دانیم در راستای اطلاع رسانی شفاف و دقیق در خصوص فیلم منتشر شده در فضای مجازی در رابطه با برخورد فیزیکی یکی عوامل سد معبر شهرداری فومن با خانم سد معبر کننده توضیحاتی را ارایه نمائیم:
شهرداری ضمن محکوم کردن اقدام یکی از عوامل سد معبر طی برگزاری جلسه فوری در مورد بررسی اتفاق رخ داده در محل شهرداری تشکیل و مقرر کرد نسبت به برخود انظباطی شامل تعلیق فرد خاطی تا مشخص شدن کلیات ماجرا و همچنین دلجویی و تفقد از فرد سد معبر کرده به خاطر نحوه برخورد عوامل سد معبردر اسرع وقت اقدامات مناسب را معمول دارد.
شهرداری در راستای سامان بخشی به دست فروشان سطح شهر مدت ها ضمن اخطار به کلیه دست فروشان از آنها تقاضا نموده است جهت کسب و کار در پیاده روها تجمع ننموده و به بازارچه سردارجنگل و یا بازار روز واقع در خیابان شهید شکوری مراجعه نمایند که بیشتر دست فروشان ضمن رعایت قانون Law با عوامل شهرداری همکاری نموده ولی شخص مورد نظر به اخطارها توجه ننموده و در طول این مدت همچنان در مکان فوق در پیاده رو حضور داشته و ضمن ایجاد سد معبر باعث دلخوری مغازه داران و سایرکسبه گردیده و با ذکراین مطلب که چرا شهرداری در برخورد با دست فروشان سلیقه ای عمل می نماید گلایه خود را ابراز می نمودند.
فیلم مورد نظرتنها قسمتی از اتفاقات رخ داده بوده و به گواه شاهدان حاضر در صحنه در ابتدای تذکر به آنها برای جمع آوری وسایل از پیاده رو شخص مورد نظر و فرزند ایشان اقدام به بکار بردن الفاظ زشت و رکیک به عوامل سد معبر نموده و فرزند ایشان علاوه بر فحاشی و هتک حرمت به مامور سد معبر با صندلی پلاستیکی اقدام به ضرب و جرح نموده است که در ادامه فیلم نیز همانطور که به صداها توجه نمائید کلمات نامناسبی از طرف آنها بیان می گردد و یکی عوامل سد معبر متاسفانه کنترل خود را از دست داده و اقدام به این عمل زشت نموده است.
شهرداری فومن ضمن عذرخواهی مجدد از خانم مورد نظر(سد معبر کننده) در راستای اجرای قانون و نظم دهی به وضعیت دست فروشان و کمک به روان سازی ترافیک و بهبود سیمای شهری تاکید داشته و ضمن پرهیز از هرگونه درگیری لفظی و فیزیکی به فعالیت ها و اقدامات قانونی خود ادامه می دهد . روابط عمومی شهرداری فومن برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

photo_2016-11-19_15-46-20
شهردار فومن به منزل شهروند و بانوی دستفروش و فرزندش رفته و از ایشان در رابطه با حوادث و اتفاقات پیش آمده

دلجویی کردند.


اخبار زیر را از دست ندهید:

اقدام زشت با یک دختر در حیات خلوت + عکس متهم

باردار شدن دختر 14 ساله با آزار و اذیت پدر و پسر پولدار

دختر را به انباری تعویض روغنی برده بود و ... / چاره جز تلافی با دوستم نداشتم + عکس

15 سال زندان برای مرد افغانی که از شکنجه کودک ربوده شده تهرانی عکس گرفته بود+ تصاویر

اقدام کثیف 3 جوان با مشتریان در استخر لواسان + اعتراف و عکس متهمان

 

جزئیات تازه درباره درگذشت خواننده سرشناس پاپ +عکس

صف طولانی هواداران برای دیدن سوپراستار مشهور سینما +تصاویر

بازیگر زن مشهور ایرانی به چالش "چهره بدون عمل زیبایی" پیوست! +عکساخبار مرتبط

ارسال نظر

 • Farhad 15 0

  مامور شهرداری باید اخراج شود

 • احسان 9 0

  فقط وفقط اخراج.کمترین حالت ممکن باید باشد.چون ب صورت یک مادر ضربه زده.خدا ازت نگذره

 • m 11 0

  واقعا خجالت داره با یک زنی که نان اور خانواده س همچین رفتاری میشه

 • مخاطب 6 0

  خودشم باید استفا بده از خجالت
  چه رویی هم دارن که توضیح میده و خودشونو مبرا میکنن

 • علی 7 0

  باید زندان بره کمتر از این راه نداره

 • ناشناس 5 0

  خونه زندگی این خانواده را ببینید شرم نمیکنین با یه پیرزن زحمت کش این برخوردو میکنین و تو نامه شهرداری فومن ببینین باز هم میگن پیرزن مقصر بوده و چه و چه چه.....

 • شهروند 5 0

  عجب رويي دارن اينها، ميزنن بعد دلجويي ميكنن و واسه ديدنشون قدم رنجه ميكنن؟!! خيلي بيجا كردن واسه دلجويي رفتن، واقعا فكر كردن با دلجويي مسئله حل ميشه، اينها بايد از خجالت بميرن.

 • سعید 0 0

  پس چرا نظر من ثبت نشد

 • نا شناس 4 6

  من فیلمو دیدم . سرتاسر فحش و نا سزا از دهن این خانم بیرون میاد قشنگ مشخصه که مامور شهرداری واسه نشون دادن قدرت چنین کاری نکرده تا به پدرش فحش داد اختیار از دستش خارج شد ظاهرا پدرش فوت شده .قداست پدر کم از مادر نیست اگر کسی به مادر و پدرم فحش میداد منم از کوره در میرفتم پسرشم که ماشالله همش مامور بیچاره رو مشت میزد. این اتفاقا کم دور و برمون نمیفته چه زیادن ادمایی که سر خانواده دعوا میکنن کتک میخورن .حالا چون یک طرف دعوا مامور شهرداری هست قصیه اینطور بزرگ میشه . ماشاالله خانمه هم حسابی مامورو کتک زد. و از خجالتش در اومد. هر دو مقصرن . گناه داره بنده خدا از کار اخراج بشه .

  • اسماعیل 3 1

   آقای ناشناس وقتی زنی از شدت بی پولی با اون سن داره کاره میکنه یه عده هم به قول خودشون دارن با پدیده دستفروشی مبارزه میکنن دیگه کارد به استخوانش رسیده فحش که چیزی نیست

  • شیوا 3 0

   ناشناس، از یه زن فقیر که تحت فشاره توقعه رفتاره پرنسسی داری؟ خب معلومه که مامور شهرداری وظیفشه صبورتر و بهتر برخورد کنه! طرف دارن از نون خوردن میندازن باید محترمانه هم برخورد کنه!

  • ناشناس 3 0

   چ حرفایی میزنید شما!!!بدبخت با اون سنو سال و تو این هوای سرد بساط کرده ک ی لقمه نون دراره، حالا مامور اومده بساطشو جمع کرده توقع دارید قربون صدقه یارو هم بره؟؟ کمی خودتون رو تو شرایط سخت قرار بدید و بعد نظر بدید. ضمنا ... اون ی اصطلاح مردایی بکنن ک اونجا وایسادن، انگار دارن فوتبال تماشا میکنن. ...

 • امید 1 0

  خیلی ممنون خدا عمر بده خدا پدر مادرت رو عمر بده و......به کسی که این فیلم رو گرفته و تو اینترنت گذاشته.